Дональд Трамп
Дональд Трамп Shutterstock

Трампа хочуть позбавити президентської пенсії та соціальних пільг – причини

  Читайте по-русски
  Пенсія колишнього президента становитиме $221,4 тис. на рік, також Дональду Трампу та його дружині можуть надати державну охорону

  Колишній президент США Дональд Трамп має право на пенсію в розмірі $221,4 тис. на рік ($18,45 тис. на місяць). Однак, як пише CNN, він може втратити ці кошти, якщо йому оголосять імпічмент.

  Відомо, що надання пільг ексглавам Білого дому регулюється Федеральним законом про колишніх президентів. Відповідно до нього, вони мають право на пенсію в тому разі, якщо їх не відсторонювали в результаті імпічменту або не засудили за кримінальний злочин.

  Сам Дональд Трамп не відмовлявся від пенсії. Крім неї, якщо ситуація з імпічментом складеться на його користь, 45-й президент зможе розраховувати на довічну охорону. На неї ж зможе розраховувати і його дружина Меланія в тому разі, якщо не розлучиться і не вийде заміж за когось іншого. Всього держбюджет витрачатиме на охорону пари близько $1,5 млн на рік.

  Крім цього, Трампу буде надана можливість за рахунок держави відкрити офіс. Частину коштів на зарплату співробітникам також покриватиме федеральний бюджет. До $1 млн з федерального бюджету на рік він зможе витратити на ділові поїздки, купуючи квитки для себе і двох своїх помічників. Подружжю Трампів також буде доступне лікування у військових шпиталях, але за медобслуговування там доведеться платити з власної кишені.

  Нагадаємо, що 20 січня Джо Байден у Вашингтоні склав присягу і, таким чином, офіційно став 46-м президентом США.

  Попередній матеріал
  Коли нема чим дихати: чому в Києві таке забруднене повітря
  Наступний матеріал
  Байден прибрав з кабінету червону кнопку для виклика офіціанта з колою, встановлену Трампом
  Loading...

  Росія провела спецоперацію в США, намагаючись зіпсувати ставлення Трампа до України – Чалий

  Імпічмент Трампу: у Білому домі розповіли про плани Байдена

  Трамп виголосив фінальну промову на посаді президента і залишив Білий дім

  США після Трампа: протистояння, розкол чи об'єднання двопартійної країни – "Час Ч"

  Із прореспубліканського каналу Fox News звільнили двох редакторів через оголошення перемоги Байдена до офіційних результатів

  Донька Байдена назвала прикрою відмову Меланії Трамп від традиційної екскурсії Білим домом