Знаменита червона кнопка Трампа для виклику дієтичної коли
Знаменита червона кнопка Трампа для виклику дієтичної коли Tom Newton Dunn / Twitter

Байден прибрав з кабінету червону кнопку для виклика офіціанта з колою, встановлену Трампом

  Читайте по-русски
  Трамп хизувався кнопкою для доставки дієтичної коли з 2017 року

  У перший робочий день новий президент скасував цілу низку рішень свого попередника і прибрав з кабінету невеличку червону кнопку, якою Дональд Трамп викликав офіціанта з дієтичною колою. Про це повідомив американський політичний оглядач Том Ньютон Данн у Twitter.

  "Президент Байден прибрав кнопку виклику дієтичної коли. У 2019 році ми з @ShippersUnbound робили інтерв'ю з Дональдом Трампом і були захоплені тим, що зробила маленька червона кнопка. Трамп натиснув на неї, і офіціант швидко приніс дієтичну колу на срібному блюді. Зараз її немає", – написав Данн.

  Він розмістив кілька фото, де Джо Байден сидить у своєму кабінеті і порівняв їх з фото того ж кабінету за часів Трампа.

  Вперше кнопку виклику дієтичної коли Трамп показав журналістам Associated Press і Financial Times у 2017 році. Тоді він хвалився, що його підлеглі нервують, коли він натискає цю кнопку.

  Нагадаємо, в останні години свого перебування на посаді Дональд Трамп оголосив масове помилування: покарання скасували 73 особам, ще 70 засудженим він пом'якшив покарання.

  Пізніше, вже під час церемонії інавгурації Джо Байдена, він помилував ще двох в'язнів: Альберта Пірро – бізнесмена й колишнього чоловіка судді Джанін Пірро та телеведучої Fox News, якого засудили в 2000-му році за ухилення від податків, і свого колишнього юриста з нерухомості, якого засудили за податкові шахрайства понад 20 років тому.

  Попередній матеріал
  Трампа хочуть позбавити президентської пенсії та соціальних пільг – причини
  Наступний матеріал
  Зустріч радників Нормандської четвірки перенесли через трагедію в Харкові – Арестович
  Loading...