Дональд Трамп
Дональд Трамп Shutterstock

ЗМІ зловили Трампа на брехні у фінальній промові

  Читайте по-русски
  У своєму останньому виступі на посаді президента США Трамп зробив кілька неправдивих заяв і перебільшень

  Експрезидент США Дональд Трамп у своїй останній промові кілька разів викривив факти на свою користь і сказав відверту неправду про "наймасштабніше скорочення податків в історії". Про це повідомляє CNN.

  У своєму фінальному виступі Трамп вже не вперше роздув кількість отриманих ним голосів виборців на президентських перегонах з 74,2 мільйонів до 75 мільйонів. Також він похвалився, що це стало рекордним показником для чинного президента, що в цілому є правдою, але Джо Байден отримав на 7 мільйонів голосів більше, зазначили американські журналісти.

  Відвертою неправдою стала заява Трампа про те, що він провів наймасштабніше скорочення податків в історії США – це не відповідає дійсності ані в перерахунку на відсоток економіки, ані на обсяг валюти з поправкою на інфляцію.

  Окрім того, експрезидент США заявив, що зробив рекордну кількість юридичних призначень – "майже 300". Насправді за його президентства були призначені 234 судді, і рекорд належить президентові Джиммі Картеру, який призначив 261 суддю, майже 40% вакантних на той час посад.

  Нагадаємо, 20 січня Джо Байден офіційно склав присягу і став 46-м президентом Сполучених Штатів.

   

  Попередній матеріал
  Кабміну передали управління над "Енергоатомом" та "Укргідроенерго"
  Наступний матеріал
  "Лігу сміху" продали російській компанії, на яку Зеленський у 2020 році наклав санкції
  Loading...