Енергоатом
Енергоатом Економічна правда

Кабміну передали управління над "Енергоатомом" та "Укргідроенерго"

  Читайте по-русски
  Тепер Міненерго мають передати в управління ДП "Укренерго", "Магістральні газопроводи України" та "Оператор ринку"

  Кабінет Міністрів за дорученням президента Володимира Зеленського забрав собі управління над ДП "НАЕК "Енергоатом", ПрАТ "Укргідроенерго", ПрАТ "Нижньодністровська ГЕС" та трьома теплоелектроцентралями. Про це написав у своєму Telegram-каналі прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

  "Відповідне рішення уряд сьогодні підтримав на засіданні. Воно стосується виконання Третього енергопакета ЄС у частині розмежування операторів системи передачі, виробників та постачальників електричної енергії", – заявив Шмигаль.

  Він також уточнив, що Мінекономіки, Міненерго та Мінфін тепер мають розробити рішення щодо передачі в управління Міністерству енергетики держкомпаній "Укренерго", "Магістральні газопроводи України" та "Оператор ринку".

  "Ці рішення є вкрай важливими та сприятимуть подальшій інтеграції України до європейського співтовариства", – зазначив прем'єр-міністра.

  Зауважимо, що донині АТ "Магістральні газопроводи України" та ПрАТ "Укренерго" належали до сфери управління Міністерства фінансів. Власником 100% акцій компаній є держава Україна. У свою чергу, АТ "Магістральні газопроводи України" володіє 100% статутного капіталу ТОВ "Оператор газотранспортної системи України".

  Нагадаємо, раніше в уряді заявили, що віялових відключень світла в Україні не буде.

  Попередній матеріал
  Бойовики ОРДЛО найближчим часом звільнять дев'ятьох полонених українців – Денісова
  Наступний матеріал
  ЗМІ зловили Трампа на брехні у фінальній промові
  Loading...