The Guardian: Країни заходу знайшли механізм блокування вето Росії в Радбезі ООН

  Країни Заходу звернули увагу на резолюцію від 3 листопада 1950 року під назвою "Єдність заради миру", ухвалену за часів Корейської війни

  Країни Заходу знайшли механізм блокування вето Росії в Радбезі ООН. Про це повідомляє НВ з посиланням на The Guardian.

  За повідомленням видання, країни Заходу звернули увагу на резолюцію від 3 листопада 1950 року під назвою "Єдність заради миру", ухвалену за часів Корейської війни, яка була ухвалена на той випадок, якщо Радбез ООН не може реалізувати свої повноваження у сфері безпеки через суперечки постійних членів.

  У свою чергу, вона дозволяє дев'яти з 15 членів Ради безпеки обійти вето (в даному випадку – російське - Ред.) і передати будь-яке питання на загальне голосування до Генасамблеї ООН. Для його затвердження буде необхідно дві третини голосів Генасамблеї.

  Як пише видання, обговорення перспектив використання резолюції проходило у Швеції, за участі постпредів ООН, в контексті постійного російського вето щодо Сирії.

  Активізація союзників також обумовлена тим, що Росія відмовилася підтримати розслідування останньої хімічної атаки навіть після авіаударів США, Великої Британії і Франції по військових об'єктах у Сирії.

  Як повідомляв 5.UA, до мережі потрапив відеозапис авіаційного удару міжнародної коаліції на чолі із США по сирійських підрозділах та загонах російської приватної військової компанії "Вагнера", які перебували під Дейр-ез-Зором в Сирії.

  Попередній матеріал
  На Львівщині сталася пожежа на СТО: згорів автобус і машина
  Наступний матеріал
  "Приватбанк" повертатиме tax free з покупок в Європі через мобільний додаток

  Росія застосовує хімічну зброю не лише в Сирії, а й у Європі – Порошенко

  Лондон в ООН: Росія причетна до отруєння Скрипаля, її не можна допускати до розслідувань

  У Росії Марка Фейгіна позбавили статусу адвоката

  Огризко: Борги компаній РФ перед західними інвесторами становлять $800 млрд – це вдвічі більше Стабілізаційного фонду Росії

  Україна закликає Гаагу виконати судові повноваження у справі "Україна проти РФ"

  Країни G7 мають намір притягнути Росію до відповідальності за агресію в Україні – Держдеп