Санкції проти Росії
Санкції проти Росії dt.ua

США розширили санкції проти "кухаря" Путіна – подробиці

  Читайте по-русски
  У Мінфіні США також запровадили обмеження проти юридичних осіб, які допомагали Пригожину обходити санкції США, введені раніше

  Офіс контролю за іноземними активами Мінфіну США запровадив санкції проти трьох фізичних осіб та п'яти організацій, чия діяльність була пов'язана з підривними зусиллями так званого "кухаря" Путіна Євгена Пригожина в Судані та інших країнах світу. Про це йдеться в офіційному повідомленні американського Мінфіну, оприлюдненого в середу.

  "Сьогодні OFAC вжив ряд заходів у межах санкційних зусиль проти фінансиста Євгенія Пригожина, додавши до списку обмежень суб'єкти, розташовані в Судані, Гонконзі й Таїланді, які створювали йому можливості ухилятися від попередніх санкцій США", – йдеться в повідомленні.

  Пригожин є куратором Агентства інтернет-досліджень, російської "фабрики тролів", що потрапила у санкційні списки OFAC у 2018 році. Пригожин також вважається спонсором приватної військової компанії (ПВК) "Вагнер", яку також підтримує Міноборони Росії.

  "Діяльність ПВК "Вагнер" у різних країнах, зокрема в Україні, Сирії, Судані та Лівії, створила небезпечне середовище й підбурювала насильство проти невинних цивільних громадян", – нагадують у Мінфіні США.

  Таким чином, до списку санкцій США була внесена фірма Пригожина М Invest, яка служить прикриттям для операцій сил ПВК "Вагнер", а також генеральний директор організації Андріц Мандель і регіональний директор М Invest у Судані Михайло Потепкін. Останній перед цим обіймав керівну посаду в Агентстві інтернет-досліджень.

  Крім того, ОFAC запровадив обмеження проти юридичних осіб, які допомагали Пригожину обходити санкції США, введені раніше. Серед них – компанії в Судані, Гонконзі й Таїланді. Ще одна особа, яка потрапила до списку індивідуальних санкцій США – Ігор Лавренков, очолює організацію в Таїланді, пов'язану з російською М Invest.

  Як повідомляв 5.UA, 15 липня 2020 року кремлівські газогонні проєкти потрапили до санкційного закону США

   

  Попередній матеріал
  Комітет Ради вніс зміни до постанови про створення і ліквідацію районів – де додали, а де скоротили
  Наступний матеріал
  В Україні відзначають 30-ту річницю ухвалення Декларації про суверенітет
  Loading...

  Кремлівські газогонні проєкти потрапили до санкційного закону США

  Німеччина запропонувала ЄС ввести нові санкції проти Росії за масштабну кібератаку в 2015

  Порошенко закликав Євросоюз запровадити санкції проти Росії через дезінформаційні кампанії

  Із Росією треба говорити лише мовою санкцій, адже країна-агресорка досі не виконала жодних зобов'язань – Порошенко

  Британія вперше самостійно запровадила санкції – у списку 25 росіян

  ЄС продовжив економічні санкції щодо Росії ще на півроку