Справа Скрипаля: британська поліція встановила місце отруєння екс-розвідника

  Загалом "справу Скрипаля" наразі розслідують близько 250 працівників контртерористичного відділу Скотленд-Ярду

  Поліція Великої Британії виявила місце найвищої концентрації нервово-паралітичної речовини, якою був отруєний екс-розвідник Сергій Скрипаль та його дочка Юлія – на дверях їхнього будинку в Солсбері. Про це повідомила прес-служба Скотленд-Ярду.

  Колишній російський розвідник та його дочка вперше вступили в контакт з отруйною речовиною ще за своєю домашньою адресою. В поліції підозрюють, що отрута "Новічок" містилась у липкій субстанції, якою змастили дверну ручку. Це пояснює той факт, що залишки отрути пізніше знайшли в машині Скрипалів та в ресторані, де вони обідали.

  Незначні сліди нервово-паралітичної речовини виявили й у інших районах Солсбері. Однак британська поліція заспокоює – ризик для місцевих мешканців є мінімальним.

  Загалом "справу Скрипаля" наразі розслідують близько 250 працівників контртерористичного відділу. Вони вивчають 5 тис. годин записів із камер відеоспостереження. До справи долучили вже майже півтори тисячі речових доказів.

  Нагадаємо, колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його дочку Юлію отруїли 4 березня 2018 року нервово-паралітичним токсином "Новічок" у британському Солсбері. Нині вони перебувають у критичному, проте стабільному стані. Впливу отрути також зазнали ще 19 осіб.

  Попередній матеріал
  У МЗС розповіли, що врятувало Україну від прямого російського вторгнення
  Наступний матеріал
  Хуг вперше зустрівся з ватажком терористів "ЛНР": про що говорили