Хіматака в Солсбері: лише п'ять країн Євросоюзу не "покарали" РФ

  Австрія та Словенія навіть публічно заявили, що не збираються видворяти російських дипломатів

  Тільки п'ять країн Європейського Союзу не застосували щодо РФ "дипломатичних санкцій" через отруєння колишнього шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки у британському Солсбері. Про це повідомляє "Європейська правда".

  Як стало відомо, серед цих країн – Австрія, Кіпр, Греція, Словенія та Португалія. Вони і досі не заявили про видворення російських дипломатів чи відкликання своїх послів з РФ для консультацій.

  Дві країни з перелічених вище – Австрія та Словенія – публічно заявили, що не збираються видворяти російських дипломатів.

  Водночас, на Балканах лише Сербія і Боснія та Герцоговина не долучилися до вислання дипломатів РФ. Крім того, жодним чином не "покарали" Росію за хіматаку в Солсбері також Ватикан і Туреччина.

  Як інформував 5.UA, вже 26 держав світу висилають загалом 143 російських дипломати на знак солідарності з Великою Британією через отруєння розвідника Сергія Скрипаля та його дочки. Найбільшу кількість видворить США.

  Нагадаємо, колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його дочку Юлію отруїли 4 березня 2018 року нервово-паралітичним токсином у Солсбері. Нині вони перебувають у критичному, проте стабільному стані. Впливу отрути також зазнали ще 19 осіб. Влада Британії закликала мешканців Солсбері з метою безпеки продезинфікувати особисті речі.

  Попередній матеріал
  Задимлення у підземці: в Києві перекрили одну зі станцій метро – оновлено
  Наступний матеріал
  "Інформаційний вечір": ексклюзивне інтерв’ю з міністром інфраструктури Володимиром Омеляном