Солсбері
Солсбері
5 канал

Отруєння Скрипаля: влада Британії закликала мешканців Солсбері продезінфікувати речі

Шпигун Сергій Скрипаль із дочкою – нині у критичному, проте стабільному стані. Впливу отрути зазнали ще 19 людей. Один із них – поліцейський, він теж ушпиталений

Випрати одяг та продезінфікувати особисті речі закликала влада Великої Британії тих мешканців містечка Солсбері, які 4 та 5 березня відвідували місцевий паб і ресторан. Саме в ці дні заклади відвідував російський грушник Сергій Скрипаль і його дочка Юлія, передає "5 канал".

Їх, нагадаємо, отруїли нервово-паралітичним токсином. Залишки отрути могли залишитися у ресторані та пабі. Влада запевняє – ризик для здоров'я населення украй низький. А прохання про дезінфекцію одягу та особистих речей – лише запобіжний захід.

"Ми проводимо ретельний науковий аналіз. Він доводить, що у пабі "Мілл" та ресторані "Зіззі" у Солсбері виявлено малі сліди забруднення токсином. Запевняю, що така обмежена кількість отрути не завдала б шкоди вашому здоров'ю. Але є невеликий ризик від повторного контакту із речами, які могли бути заражені. Тож ми радимо випрати одяг і почистити всі речі, які ви мали при собі, коли відвідували цей паб і ресторан", – зазначила представник Служби охорони здоров'я Англії Дженні Гарріс.

Солсбері

Сергій Скрипаль із дочкою – нині у критичному, проте стабільному стані. Впливу отрути також зазнали ще 19 людей. Один із них – поліцейський, він теж ушпиталений.

Британські правоохоронці намагаються встановити, хто ж міг скоїти замах на Скрипаля. За версією ЗМІ, за отруєнням стоять російські спецслужби. Адже чоловік був подвійним агентом і шпигував на користь Великої Британії.

Попередній матеріал
Паралімпіада-2018: українська збірна виборола вже третє "золото"
Наступний матеріал
Путін зізнався, що у 2014 році наказав збити пасажирський літак