Олена Зеркаль
Олена Зеркаль
5 канал

У МЗС розповіли, що врятувало Україну від прямого російського вторгнення

Заступник чільника МЗС також прокоментувала дії влади Німеччини, яка підтримала будівництво "Північного потоку-2"

Європа проти того, щоб роль України як транзитера була зведена до нуля – і саме це врятувало країну від прямого вторгнення з боку Росії. Такої думки дотримується значна кількість закордонних партнерів, розповіла заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль у ефірі "Радіо НВ".

"В Європі ніхто не хоче щоб роль України як транзитера була зведена до нуля. В Європі усі розуміють ризики, які пов'язані з перервою транзиту через територію України або взагалі відсутністю транзиту через Україну. І тут є ризики перш за все з безпекою. Існує думка, яка популярна серед наших партнерів і сусідів, що якщо б не було транзиту через Україну, то Путіна нічого б не зупиняло від прямого вторгнення", – зазначила Зеркаль.

Заступник чільника МЗС також прокоментувала дії влади Німеччини, яка підтримала будівництво російського газопроводу в обхід України. На думку Зеркаль, канцлер ФРН Ангела Меркель хоче використати "Північний потік-2" як важіль впливу на РФ, адже Німеччина буде основним отримувачем російського газу.

Напередодні в ефірі "5 каналу" Олена Зеркаль порівняла сайт МЗС Росії з парканом. Це відео за її участі вже переглянули кілька тисяч людей

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Хотіли "легалізуватися" в Європі: у Києві ділки підробляли документи для терористів
Наступний матеріал
Справа Скрипаля: британська поліція встановила місце отруєння екс-розвідника