www.youtube.com

Спікер Ради Федерацій РФ Матвієнко розповіла свою версію, чому Путін анексував Крим у 2014 році

  "У той час Україна вже чітко заявила, що хоче приєднатися до НАТО. Альянс зі свого боку не дистанціювався від цього наміру і не дав Росії ніяких гарантій, що Україна залишиться позаблоковою державою", – розповіла вона.

  Спікер Радфеду Росії розповіла свою версію, чому Путін анексував Крим у 2014 році. За її словами, Росія анексувала Крим, злякавшись появи кораблів НАТО в порту Севастополя. Про це спікер Ради Федерації Російської Федерації Валентина Матвієнко заявила в інтерв'ю швейцарській газеті Tages Anzeiger, передає УНІАН.

  "У той час Україна вже чітко заявила, що хоче приєднатися до НАТО. Альянс зі свого боку не дистанціювався від цього наміру і не дав нам (Росії – ред.) ніяких гарантій, що Україна залишиться позаблоковою державою", – розповіла вона.

  "Протягом кількох місяців кораблі НАТО опинилися б перед нашим портом у Севастополі. Цього Росія не могла допустити", – наголосила спікер Радфеду. Раніше військовий прокурор Руслан Кравченко назвав війська Російської Федерації, які брали участь у захопленні Криму, і розповів про підготовку "зелених чоловічків", техніки.

  Нагадаємо, Рада визначила дату початку тимчасової окупації Криму. Законом у Законі України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" встановлено, що датою початку тимчасової окупації є 20 лютого 2014 року.

  Попередній матеріал
  ЗМІ: WikiLeaks оприлюднив листування Обами напередодні президентських виборів-2008
  Наступний матеріал
  Анонс прямих трансляцій на 5.ua

  Через антитерористичні навчання окупантів в Криму місцеві не можуть потрапити на роботу та додому

  "Нафтогаз" подав позов проти РФ з вимогою відшкодувати $2,6 млрд за втрачені в Криму активи

  В окупованому Криму з населення збиратимуть "пожертви" на встановлення пам’ятника Путіну

  Доля понад 4,3 тис. дітей-сиріт з Криму досі невідома – Мінсоцполітики

  Окупанти влаштували нові репресії у Криму: спецслужби РФ затримали п'ятьох кримських татар

  Член Меджлісу розповіла, як і ким приймаються рішення у кримськотатарському парламенті