фото АПУ

Президент підписав закон, за яким 20 лютого 2014 року визначено датою початку тимчасової окупації

  Президент України підписав Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо визначення дати початку тимчасової окупації" від 15 вересня 2015 року.

  Про це повідомляє прес-служба глави держави. Законом встановлюється, що датою початку тимчасової окупації є 20 лютого 2014 року.

  Законом вносяться зміни до Законів України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" та "Про створення вільної економічної зони "Крим" та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України" з метою уточнення дати початку тимчасової окупації, усунення колізій та розбіжностей з цього приводу та узгодження із нормами міжнародного права з метою захисту прав держави, громадян і юридичних осіб.

  Нагадаємо, 7 жовтня помічниця державного секретаря США з питань Європи та Євразії Вікторія Нуланд заявила, що санкції Заходу, запроваджені через окупацію Росією Криму, діятимуть до повернення цієї території під контроль України.

  Попередній матеріал
  СБУ затримала за хабарництво слідчого міліції у Харкові
  Наступний матеріал
  РФ переходить до нових методів гібридної війни проти України - АПУ
  Теги:
  Loading...