dosis.pe

ЗМІ: WikiLeaks оприлюднив листування Обами напередодні президентських виборів-2008

  У Білому домі цю інформацію поки не коментують

  Електронний ресурc WikiLeaks оприлюднив викрадені листи з листування Барака Обами і Джона Подести напередодні президентських виборів у США 2008 року. Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на CNN.

  "Адреса електронної пошти, зазначена як bobama@ameritech.net, датується періодом, який передував обранню Обами на пост президента в листопаді 2008 року, коли він ще користувався своїм пристроєм Blackberry", – йдеться в повідомленні.

  Як зазначається, Джон Подеста зараз є головою президентської кампанії Гілларі Клінтон, а на той час очолював перехідну команду Барака Обами перед його інавгурацією під час першого терміну.

  Повідомляється, що всі вісім зламаних листів (разом із вкладеннями) датуються періодом із жовтня по листопад 2008 року. Вони не були отримані з серверів Білого дому, уточнює видання.

  Як стало відомо, наразі достовірність листів поки не підтверджена, однак напередодні кампанія Клінтон не заперечувала можливості витоку електронної пошти, у тому числі Джона Подести в інших публікаціях Wikileaks.

  Зазначається також , що один із листів, адресований Обамі з темою "Різноманітність", розкривав потенційний вибір кабінету його нової адміністрації. У тому числі, йшлося про потенційних афроамериканських, латиноамериканських та азійських кандидатів, а також жінок як призначень у новій адміністрації.

  У списку була і Гілларі Клінтон як потенційний кандидат на посаду голови Держдепартаменту або Департаменту охорони здоров'я та соціальних служб.

  Як повідомив американський телеканал, до Білого дому уже направлено запит із проханням прокоментувати оприлюднені документи. Наразі відповіді від Адміністрації поки не надходило.

  Нагадаємо, у серпні хакери опублікували особисті дані майже 200 демократів-конгресменів. Тоді під підозру потрапила російська сторона. Уже за кілька днів відбулась третя хак-атака на сервери Демократичної партії США.

  Попередній матеріал
  Туск: ЄС розглядає всі можливі варіанти, аби припинити звірства режиму Асада та РФ в Алеппо
  Наступний матеріал
  Спікер Ради Федерацій РФ Матвієнко розповіла свою версію, чому Путін анексував Крим у 2014 році

  Хакери втретє атакували сервери Демократичної партії США

  WSJ: Хакери опублікували особисті дані 193 демократів-конгресменів – РФ підозрюють в причетності

  Обама: до витоку листів штабу Демократичної партії може бути причетна Росія

  Конгресмени США вимагають у Путіна зупинити його хакерів