Крим
Крим korrespondent.net

Доля понад 4,3 тис. дітей-сиріт з Криму досі невідома – Мінсоцполітики

  Після анексії півострова на облік Міністерства соціальної політики України стало всього 60 дітей із всього масиву

  Доля понад 4 тис. дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки в Криму залишається невідомою після того, як півострів був захоплений Росією. Про це заявив заступник директора Департаменту з захисту прав дітей та усиновлення Міністерства соціальної політики Володимир Вовк, передає "Крим.Реалії".

  "На початок анексії, на 01.01.2014 року – це офіційні дані, які були зафіксовані державною статистикою – в Автономній республіці Крим проживали 4323 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки. У місті Севастополі проживали 672 дитини-сироти та діти, позбавлені батьківської опіки. Нині у нас на обліку всього 60 дітей із цього всього масиву – на материковій частині України", – зазначив Вовк.

  За його словами, на материк переїхали два дитячих будинки сімейного типу та три прийомні сім'ї. Однак більша частина таких дітей залишається на анексованій території, хоча усі вони не зняті з бухобліку і, як і раніше, значаться в українських базах даних.

  Заступник директора наголосив: "Але діяльність електронної бази даних на цій території тимчасово призупинено. Тому підтверджень або будь-яких даних про те, де ці діти, чи залишаються вони в інтернатах, чи залишаються вони в прийомних сім'ях, такими даними ми наразі не володіємо".

  Нагадаємо, Президент запровадив інститут наставництва для дітей-сиріт.

  Попередній матеріал
  Насалик: Україна повинна шукати альтернативні джерела закупівлі газу
  Наступний матеріал
  В Україні провели другу імплантацію механічного серця

  Президент запровадив інститут наставництва для дітей-сиріт

  Одеські волонтери привітали дітей-сиріт і маленьких переселенців

  Волонтери перевірили чи змінилися умови утримання однорічної сироти Світланки

  Форум Вільної Росії у Вільнюсі підтримав кримських татар та українських політв'язнів