Смоленська авіакатастрофа
Смоленська авіакатастрофа https://smolensk.glavny.tv

Смоленська трагедія: ексгумація виявила у трунах фрагменти тіл інших людей

  Йдеться вже про 13 випадків захоронення решток кількох загиблих в одній труні

  Ексгумація жертв Смоленської авіакатастрофи вже виявила у 13 трунах фрагменти тіл інших людей. Про це йдеться у заяві Національної прокуратури Польщі, оприлюдненій 27 липня.

  "До кінця червня 2017 року слідча група №1 Національної прокуратури провела 33 ексгумації. Є результати генетичних досліджень, що стосуються 32 із них: у двох випадках виявлено підміну тіл, в одному – у труні виявлено лише половину тіла загиблого, а в 13 випадках у трунах виявлено частини тіл кількох людей", – повідомили в польській прокуратурі.

  Також там наголосили, що численні помилки щодо поховання жертв трагедії під Смоленськом спричинило нехтування проведенням судмедекспертиз тіл загиблих. Більш того, це є предметом кримінального провадження.

  Як інформував 5.UA, у труні екс-президента Польщі Леха Качинського, що загинув у цій катастрофі, виявили фрагменти тіл інших людей.

  Додамо, що в рамках розслідування катастрофи літака Ту-154 під Смоленськом на 3 серпня запланували допит у Варшаві президента Європейської ради, екс-голови польського уряду Дональда Туска.

  Довідка: на світанку 10 квітня 2010 року поблизу військового аеродрому "Північний" у Смоленську розбився літак Ту-154М, яким польська державна делегація прямувала на відзначення 70-ї річниці Катинського злочину. У катастрофі загинули всі 96 осіб, які перебували на борту літака, серед яких було президентське подружжя Леха та Марії Качинських, а також представники політичної, військової, релігійної еліти Польщі, громадські активісти.

  Попередній матеріал
  "Злочинні плани": Голова Запорізької ОДА заявив про підготовку захоплення влади у регіоні – ЗМІ
  Наступний матеріал
  З київського вокзалу через "мінування" евакуювали понад 2000 пасажирів – бомбу не знайшли
  Loading...

  "Зв'язки з ФСБ": Польська контррозвідка підготувала надсекретну заяву щодо Смоленської катастрофи

  "Вибух, що знищив літак": Польське слідство виявило нові приголомшливі факти щодо Смоленської катастрофи

  Міністр оборони Польщі про Смоленську катастрофу: Російські диспетчери завели літак у пастку