Костянтин Бриль
Костянтин Бриль ua.112.ua

"Злочинні плани": Голова Запорізької ОДА заявив про підготовку захоплення влади у регіоні – ЗМІ

Акумуляція коштів для фінансування протестних акцій відбувається за рахунок отримання в протиправний спосіб бюджетних коштів.

Голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль заявив про підготовку захоплення державної влади в регіоні. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Виступаючи під час позачергової сесії облради 27 липня 2017 року, Бриль заявив про підготовку "масштабних активних дій, спрямованих на підтримку насильницької зміни чи повалення конституційного ладу, захоплення державної влади, зміни меж території або кордону України, а також фінансування зазначених дій".

Бриль розповів: "Із залученням різних джерел у владних колах використовуються різні шляхи збору і передачі інформації службового характеру. Акумуляція коштів для фінансування протестних акцій відбувається за рахунок отримання в протиправний спосіб бюджетних коштів... Системні зловживання бюджетними коштами, гальмування з виконанням соціально-важливих екологічних програм, злочин у сфері земельних відносин, блокування програм на важливих соціальних напрямках, підтримка деструктивної діяльності у сфері медицини, будівництва доріг, комунальних інфраструктур та інших стратегічних об'єктів в регіону, їх доведення до вкрай низького стану викликає постійно зростаючі протестні настрої серед населення, які планується використати для досягнення зазначених злочинних планів".

Голова Запорізької ОДА наголосив, що направить своє звернення разом з наявними фактами до Президента, Генпрокуратури та СБУ. Правоохоронці ситуацію поки що не коментували. 

Дивіться також фотогалерею за темою:

У Києві СБУ затримала агента спецслужб РФ – фото

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
На складах автозапчастин спалахнула пожежа, є постраждалі – ДСНС
Наступний матеріал
Смоленська трагедія: ексгумація виявила у трунах фрагменти тіл інших людей
Loading...

Прокуратура оголосила міського голову Енергодара в розшук

СБУ витурила з країни журналістку каналів "Росія-1" та "Росія-24"

СБУ викрила фінансованих РФ організаторів фейкових протестів нацменшин в Україні

"Кожна крапля крові допоможе": у Запоріжжі рятувальники здали кров для діток з опіками

"Коли у друзях терористи": на Луганщині СБУ затримала інформатора "ЛНР"

У Запоріжжі чоловік побив жінку, яка відмовила йому в залицяннях