Смоленська трагедія
Смоленська трагедія zamach.eu

Смоленська катастрофа: під час ексгумації слідство виявило підміну тіл

  Остаточно підтвердити цю інформацію можна буде після проведення генетичних досліджень

  У Польщі під час ексгумацій жертв Смоленської авіакатастрофи виявили підміну тіл. Відповідну інформацію підтвердили в Національній прокуратурі Польщі, яка веде слідство, передає "Укрінформ".

  "У зв’язку з інформацією у ЗМІ, Національна прокуратура підтверджує, що існує висока вірогідність того, що під час здійснюваних упродовж останніх днів ексгумацій жертв Смоленської катастрофи у могилі однієї з ексгумованих осіб було тіло іншої жертви катастрофи. На це вказують результати досліджень",- йдеться в заяві прокуратури. 

  Як повідомляється, остаточно підтвердити цю інформацію можна буде після проведення генетичних досліджень. Родину жертви катастрофи вже поінформували про це.

  Як зазначає видання  Wpolityce.pl, тіло іншої жертви трагедії виявлено після ексгумації в могилі колишнього голови Національного олімпійського комітету Польщі Пьотра Нуровського. При цьому зазначається, що йдеться про ціле тіло жертви, а не його окремі частини. Ймовірне припущення, що тіло Нуровського може бути підмінено з жертвою, яка була в його могилі, або взагалі може перебувати в іншій могилі.

  Таким чином, уже можна говорити про те, що ексгумація жертв катастрофи, попри протести частини їхніх родичів, була виправданою. Водночас, як стало відомо, саме родичі Нуровського виступали проти проведення ексгумації.

  Як повідомлялося, 15 листопада в Польщі провели ексгумацію тіл президентського подружжя Качинських.

  Нагадаємо, в листопаді слідство встановило, що Росія на 90% збрехала щодо експертиз тіл загиблих у катастрофі.

  Як відомо, на світанку 10 квітня 2010 року поблизу військового аеродрому "Північний" у Смоленську розбився літак Ту-154М, яким польська державна делегація прямувала на відзначення 70-ї річниці Катинського злочину. У катастрофі загинули всі 96 осіб, які перебували на борту літака, серед яких було президентське подружжя Леха та Марії Качинських, а також представники політичної, військової, релігійної еліти Польщі, громадські активісти.

  Попередній матеріал
  Президент Литви Даля Грибаускайте відвідає Україну у грудні
  Наступний матеріал
  Троян – про квартиру з речами Азарова: Виявлена грамота від Медведєва вказує на співрацю Азарова з РФ
  Теги:
  Loading...

  Смоленська трагедія: Відтворено останні секунди польоту Ту-154М

  Смоленська трагедія: У Польщі провели ексгумацію тіл президентського подружжя Качинських

  У Польщі почнуть ексгумацію тіл жертв Смоленської авіакатастрофи

  Смоленська трагедія: Росія на 90% збрехала щодо експертиз тіл загиблих у катастрофі