5 канал

Троян – про квартиру з речами Азарова: Виявлена грамота від Медведєва вказує на співрацю Азарова з РФ

Попередньо речі оцінили в 5 млн доларів

Троян заявив, що "у квартирі було багато зброї, дуже багато іменних речей, які Азаров та його посібники не забрали, коли втікали. Речі були складені в "барабашовські" сумки. Про таке на брифінгу у Києві заявив т.в.о. голови Нацполіції України Вадим Троян.

Троян показав вилучену картину Репіна 1883 року, що має сертифікат, також показав Євангеліє 1791 року, картину Василя Тропініна. Троян також показав грамоту від Мєдвєдєва, отриману під час Революції гідності, це похвала від росіян за те, як вони працюють добре. "Це тільки показує те, що уряд Януковича й Азарова працював в той час і рухав нашу Україну тільки для того, щоб бала така ситуація, яка у нас зараз є", – наголосив т.в.о. голови Нацполіції. За його словами, у квартирі також знайшли 5 пістолетів, декілька рушниць, холодну зброю, перепустку у Кабмін тощо. Він наголосив, що згодом буде встановлено, що є оригіналом та що було викрадено.

Речі були вилучені у присутності понятих та адвоката власника квартири. Зауважимо, власник квартири проходитиме у справі як свідок. Про таке на брифінгу заявив старший слідчий Шевченківського управління поліції Сергій Баршанський. Нині речі зберігаються у камері схову.

Троян своєю чергою також наголосив, що на всі речі зараз накладено арешт судом, слідчий передав до ГПУ документ, про те, що під час обшуку виявлено такі речі і є можливість передати ці речі до ГПУ у рамках їх кримінальних справ. "Ми чекаємо від ГПУ рішення. Якщо вони скажуть передати їм, то передамо їм, якщо ні, то у нас будуть на збереженні згідно з постановою суду", – сказав Троян.

За його словами, "скарб" нині займає 10 сторінок описаного майна, попередньо речі оцінили в 5 млн доларів, але це залежить від того, чи все це оригінали. Вартість згодом визначить експертиза. 

Читайте також: У Києві знайшли квартиру зі "скарбами Азарова": У поліції розповіли невідомі подробиці

Як повідомляв 5.ua, Київська поліція знайшла квартиру, наповнену "скарбами Азарова"

Попередній матеріал
Смоленська катастрофа: під час ексгумації слідство виявило підміну тіл
Наступний матеріал
Керівник британської MI6: Росія перешкоджає боротьбі з "Ісламською державою"

Брифінг щодо виявлення квартири з речами Миколи Азарова – відео

Київська поліція знайшла квартиру, наповнену "скарбами Азарова"

Луценко допустив оголошення підозри Азарову в держзраді

Азарову остаточно відмовили у пенсії

У Мінсоцполітики назвали умову, за якої виплатять пенсії Януковичу та Азарову

Розенко: Рішення Подільського суду дає всі підстави Азарову вимагати від України відновити йому пенсію