5 канал

Розенко: Рішення Подільського суду дає всі підстави Азарову вимагати від України відновити йому пенсію

Між тим, що написано в прес-релізі Подільського суду, і тим, що написано безпосередньо в рішенні суду щодо виплат пенсії Азарову, є дві великі різниці

Після останнього рішення Подільського районного суду Києва колишній прем'єр-міністр Микола Азаров має право вимагати відновлення пенсійного забезпечення. Про це в ефірі "5 каналу" заявив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко.

"Я прочитав спростування Подільського суду, в якому вони розповідають про те, що ні, ми лише зобов'язали Пенсійний фонд розглянути заяву Азарова і прийняти по ній якесь рішення. Але, на жаль, між тим, що написано в прес-релізі, і тим, що написано безпосередньо в рішенні суду, є дві великі різниці: тому що в рішенні суду чітко і однозначно визнаються протиправними дії Пенсійного фонду щодо відмови в поновленні виплати пенсії Азарову. Це перше рішення. І друге рішення, де суд зобов'язує Пенсійний фонд України вирішити питання щодо поновлення виплати пенсії Миколі Азарову", – зазначив він. 

Розенко пояснив: "Звичайно, що можна говорити про спростування дій в прес-релізі, але є рішення суду. І на жаль того, про що говорить Подільський суд у своєму прес-релізі, в рішенні суду, на жаль, немає. І тому це рішення суду дає всі підстави Миколі Азарову вимагати від України відновити йому виплату пенсії".

Попередній матеріал
Мерехтливе диво: у Відні розпочався видовищний фестиваль китайських ліхтариків
Наступний матеріал
У Москві автомобіль помічника Путіна потрапив у ДТП – ЗМІ

Київський суд спростував заяву, що виніс рішення про поновлення виплати пенсії Азарову

США запровадили санкції проти Азарова і його "Комітету порятунку України"

Азарову відновили виплату пенсії в Україні

Азаров і його син на допит до ГПУ не прийшли, але відправили адвокатів

Генпрокуратура викликала на допит сина Азарова

5 канал - трансляція наживо