Смоленська трагедія
Смоленська трагедія zamach.eu

Смоленська трагедія: Відтворено останні секунди польоту Ту-154М

  Для реконструкції використовувались дані з датчиків польоту Ту-154М, аналіз уламків і того, яким чином їх було розкидано

  У Польщі оприлюднили фільм "Як загинув президент Республіки Польща", у якому зображено відтворення останніх 8 секунд польоту літака глави держави Леха Качинського, повідомляє "Польське радіо".

  "Кілька десятків експертів протягом понад 3,5 років працювали над 20-хвилинною симуляцією останніх секунд польоту урядового літака, який 10 квітня 2010 року розбився під Смоленськом. У фільмі використано, зокрема, дані з датчиків польоту Ту-154М, а також аналіз уламків і того, яким чином їх було розкидано", – повідомляє видання.

  Зазначається, що ролик був створений під керівництвом Антонія Мацеревича парламентською групою з розслідування причин катастрофи Ту-154М. Відповідно до реконструкції, центральна та передня частини літака після вибуху вдарилися об землю. Це відповідає висновкам експертів, які були зроблені після ексгумації президентського подружжя. Згідно з ними, частина літака із президентським салоном впала на землю, власне, на шасі.

  "Це не звичайна анімація. Це точна реконструкція подій 10 квітня 2010 року, яка ґрунтується на фактах, беззаперечних даних та на аналізі найліпших спеціалістів. Цей фільм є результатом чотирирічних зусиль експертів парламентської групи", – розповів часопису Gazeta Polska Антоній Мацеревич.

  Читайте також: Смоленська трагедія: У Польщі провели ексгумацію тіл президентського подружжя Качинських

  Попередній матеріал
  Політолог назвав можливі результати саміту Україна-ЄС
  Наступний матеріал
  В Єврокомісії повідомили, яких угод хочуть досягнути на саміті Україна-ЄС
  Теги:
  Loading...

  Смоленська трагедія: У Польщі провели ексгумацію тіл президентського подружжя Качинських

  Смоленська трагедія: Росія на 90% збрехала щодо експертиз тіл загиблих у катастрофі

  Смоленська трагедія: комісія розповіла шокуючі факти про фальсифікації з боку РФ

  Розслідування Смоленської катастрофи: у Польщі заявили про серйозні фальсифікації у попередніх звітах