5 канал

Політолог назвав можливі результати саміту Україна-ЄС

Головною метою проведення саміту було порушення питання про перспективи безвізового режиму між Україною та ЄС

Важливими наслідками саміту Україна – ЄС, можливо, буде вирішення питання з безпеки та збільшення квот для українців. Про це повідомив в ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний день" голова правління Українського інституту міжнародної політики Ростислав Томенчук.

"Питання безпеки піднімається і буде обговорюватися. Воно прив'язується в контексті того бачення безпекової ситуації Європейського Союзу. І це є документ, своєрідна стратегія, яка була прийнята нещодавно, про створення їхнього офісу щодо координації дій безпеки, а це у свою чергу прив'язується до позиції по НАТО", – сказав він.

Також голова правління наголосив на тому, головною метою проведення саміту було порушення питання про перспективи безвізового режиму між Україною та ЄС.

"Єдине найбільш конкретне рішення, яке мало прозвучати на цьому саміті – це безвізовий режим. Власне цей саміт просовували під ідею розрізання стрічки про безвізовий режим. В даній ситуації вони будуть про нього лише говорити. Тобто всі процедури прийняті, але остаточного рішення немає", – додав Томенчук.

Попередній матеріал
Держдеп США не визнав легітимність договору про створення збройних сил Росії і Абхазії
Наступний матеріал
Смоленська трагедія: Відтворено останні секунди польоту Ту-154М

Порошенко розповів, які результати дала Україні Угода про асоціацію з ЄС

Експерт: Голландці не читали угоду про асоціацію між Україною та ЄС

Саміт АТЕС завершився: про що домовилися учасники  

На саміті Україна-ЄС обговорять безвізовий режим, Мінські угоди, а також анексію Криму