смоленська катастрофа
смоленська катастрофа en.avia.pro

Смоленська трагедія: комісія розповіла шокуючі факти про фальсифікації з боку РФ

  Зокрема, йдеться про редагування записів "чорних скриньок"

  Міністр оборони Польщі Антоні Мацеревич заявив, що росіяни знайшли чорну скриньку президентського літака через кілька хвилин після катастрофи, прослухали записи, після чого помістили в скриньку уламки. Про це повідомляє "Радіо Польща".

  За словами членів комісії, уламки президентського літака ТУ-154М лежали щонайменше за 60 метрів до дерева, в яке, за російською версією, врізався літак. Уламки лівого крила ТУ-154М повинні були перебувати в різних місцях: деякі на відстані 30 метрів від дерева, в яке врізалося судно.

  На думку членів комісії, це повинно було означати, що в останній фазі польоту розташування літака відрізнялося від того, яке було зазначено у звітах російської і польської комісії. Так, член комісії Марек Домбровський заявив, що комісія під керівництвом тодішнього глави МВС Польщі Єжи Міллера провела маніпуляції з отриманими даними бортових реєстраторів.

   "Комісія Міллера справила маніпуляції з показаннями бортових реєстраторів і скоротила їх. Із запису були вирізані останні 3 секунди, а замість них були додані записи з російського реєстратора, хоча польська сторона знала, що у його показах містяться численні неточності. Також з показань іншого російського реєстратора було вирізано 5 секунд", - повідомив Домбровський.

  Дивіться також: Оприлюднено відео зустрічі Туска з Путіним, на якому чинний глава кремля розповідає, що сталося з літаком польського президента

  Крім того, як повідомляється, тіло командувача ВПС Польщі генерала Анджея Бласіка повинно було перебувати поруч з тілами інших пасажирів, а не в кабіні пілотів, а тіла членів екіпажу були розкидані в трьох різних місцях.

  Як вдалося встановити комісії, на тілах деяких жертв були виявлені сліди вогню, які не можна пояснити пожежею, що виникла на місці аварії літака.

  Як відомо, на світанку 10 квітня 2010 року поблизу військового аеродрому "Північний" у Смоленську розбився літак Ту-154М, яким польська державна делегація прямувала на відзначення 70-ї річниці Катинського злочину. У катастрофі загинули всі 96 осіб, які перебували на борту літака, серед яких було президентське подружжя Леха та Марії Качинських, а також представники політичної, військової, релігійної еліти Польщі, громадські активісти.

  У цього року під час розслідування трагедії експертами було виявлено новий аудіозапис.

  Попередній матеріал
  У Києві екс-керівник Української служби Голосу Америки представить основні моменти цьогорічних виборів в США
  Наступний матеріал
  На кордоні затримали чоловіка, що обмотався старовинними сокирами та намагався їх вивезти

  Оприлюднено відео зустрічі Туска з Путіним, на якому чинний глава Кремля розповідає, що сталося з літаком польського президента

  Розслідування Смоленської катастрофи: у Польщі заявили про серйозні фальсифікації у попередніх звітах

  Розслідування катастрофи Ту-154М під Смоленськом: знайдено новий аудіозапис

  "Смоленська трагедія": Знайдено нові записи розмов польського екіпажу