istpravda.com.ua

У Києві екс-керівник Української служби Голосу Америки представить основні моменти цьогорічних виборів в США

  Доповідатиме він українською мовою

  26 жовтня 2016 року в Американському домі в Києві Адріан Кармазиін, колишній керівник Української служби Голосу Америки (2005-2015), представить основні моменти і питання у цьогорічній президентській виборчій кампанії США. Про таке йдеться у повідомленні сайту Американського дому у Києві.

  Захід включатиме в себе достатню кількість часу для запитань із залу і обговорення, в тому числі такі теми, як можливі наслідки виборів для американо-українських відносин і американської зовнішньої політики в цілому.

  Адріан Кармазин є запрошеним лектором в Інституті журналістики Київського національного університету під егідою Fulbright Specialist Program і в даний час він працює в U.S.-Ukraine Foundation у Вашингтоні. Його виступ в Американському Домі буде українською мовою.

  Зауважимо, Кармазин народився в Клiвлендi, штат Огайо. Вiн закiнчив Унiверситет штату Огайо iз ступенем бакалавра з iсторiї, а вiдтак отримав у Мічiганському університетi ступiнь магістра у галузi російських та схiдно-європейських дослiджень. На посадi програмного директора, яку вiн обіймав з 1999 року, був причетним до розширення мережi кореспондентiв Української служби Голосу Америки в Українi, як також спiвпрацi служби з українськими FM-станцiями. Крiм цього пан Кармазин координував заходи для реструктуризацiї щотижневого тележурналу Голосу Америки "Вiкно в Америку" та iнiцiював щоденну телепрограму новин "Час-Time", як також регулярнi прямi включення з низкою телекомпанiй в Українi.

  Середнiй тижневий рейтинг радiо- та телепрограм Української служби Голосу Америки в Українi становить 12,7%.

  Як повідомляв 5.ua, 20 жовтня 2016 року відбувся третій і останні перед виборами в США раунд теледебатів. Нагадаємо, президентські вибори у США 2016 року призначені на вівторок 8 листопада 2016 року, будуть 58-ми виборами президента США. 

  Попередній матеріал
  Геращенко прокоментувала відмову РФ в екстрадиції Сенцова і Кольченка: "Типова кремлівська тактика"
  Наступний матеріал
  Смоленська трагедія: комісія розповіла шокуючі факти про фальсифікації з боку РФ
  Теги:

  У США евакуювали передвиборчий штаб Клінтон

  У США російського хакера звинуватили в атаці на LinkedIn

  У морпортах України стартував Міжнародний тренінг прикордонників під егідою Посольства США

  США підтримують переговори "нормандського формату", але не коментують деталі стосовно дорожньої карти

  США закликали РФ пояснити факти порушення угоди про ліквідацію ракет

  Держдума РФ заморозила угоду зі США про утилізацію плутонію – вимагають скасувати санкції