YouTube

Останній раунд дебатів між Клінтон та Трампом: демократка упевнено лідирує

За результатами експрес-оцінювання, розрив між кандидатами сягнув 13%

Кандидати у президенти США від Демократичної і Республіканської партій Гілларі Глінтон і Дональд Трамп зійшлися в заключному раунді передвиборних теледебатів. За результатами цих дебатів Клінтон здобула переконливу перемогу. Про це свідчать результатами опитування CNN.

Як зазначається, розрив між кандидатами сягнув 13%. Так, 52% людей, що спостерігали за дебатами, вважають, що кандидат від Демократичної партії мала суттєву перевагу над республіканцем. За Трампа проголосували лише 39%.

Відповідно, це означає, що, згідно з результатами "моментальних опитувань" CNN (що відбуваються впродовж перших годин після трансляції), Клінтон виграла всі три тури теледебатів. Водночас, глядачі підкреслили, що Трамп був більш агресивним у своїх промовах. Крім того, як стало відомо, організатори опитування визнали, що їх аудиторія складається більше з представників Демократичної партії, що також відображається на результатах опитування.

Зазначимо, що третій раунд теледебатів пройшов в університеті Невади, що в Лас-Вегасі. Букмекери, яким дозволили приймати ставки на переможця лише в Інтернеті, заявили, що серед азартних гравців лідирує Клінтон.

Ведучим зустрічі став журналіст телекомпанії Fox News Кріс Уоллес. 

Нагадаємо, за результатами опитування, єдина країна, де у Трампа більший рейтинг, ніж у Клінтон – Росія. У США, згідно даних WIN/Gallup International, рейтинг Клінтон складає 48%, Трампа - 41%. Нагадаємо, вибори відбудуться 8 листопада.

Попередній матеріал
Порошенко: у Берліні не було підписано жодного документа щодо "дорожньої карти" Мінська
Наступний матеріал
Порошенко назвав головну передумову для проведення виборів на окупованому Донбасі

Опитування: єдина країна, де у Трампа більший рейтинг, ніж у Клінтон – Росія

Соцмережі вибухнули відео, на якому Клінтон і Трамп "заспівали" українською – відео

Клінтон: Я готова протистояти Путіну

Другий тур дебатів між Клінтон та Трампом: про що сперечались цього разу