Другий тур дебатів між Клінтон та Трампом 5 канал

Другий тур дебатів між Клінтон та Трампом: про що сперечались цього разу

Як відомо, попередні дебати між Клінтон і Трампом побили 36-річний рекорд за кількістю глядачів

У неділю, 9 жовтня, в США відбувся другий раунд дебатів між кандидатами на пост президента Дональдом Трампом і Гілларі Клінтон. Він проходив у форматі town hall у Вашингтонському університеті Сент-Луїса. Про це повідомляє УНІАН.

Як зазначається, під час цих дебатів кандидати мали спілкуватися з невеликою аудиторією виборців.

Телевізійні дебати між Клінтон і Трампом почалися з питання про рольові моделі і перейшли на обговорення скандалу з відеозаписом 2005 року, на якому Трамп говорить про непристойні речі. Як стверджував республіканець, журналісти неправильно зрозуміли його слова.

Натомість, Клінтон відповіла, що Трамп – перший кандидат, чия відповідність посаді президента викликає у неї сумніви. Крім того, демократка пригадала республіканцеві сексизм, скандальність виступів та "здатність ображати кого завгодно".

"Дональд Трамп проводить агресивну та грубу передвиборчу кампанію, наповнену ненавистю. Вона розділяє людей. На його мітингах розводять агресію та насилля, а його заяві щодо жінок є образою на адресу всіх американців", – зазначила кандидат від демократів.

"Наше суспільство розділене саме через таких людей, як Клінтон. Вона розпалює ненависть, змушує людей зубожіти та економити, піднімає провокаційні теми. Якщо ви хочете ще 4 роки правління другого Барака Обами – голосуйте за неї", – відповів Трамп.

Як стало відомо, ще однією гострою темою дебатів було питання про використання електронної пошти Гілларі Клінтон під час перебування її на посаді держсекретаря США.

Повідомляється також, що ці дебати відрізняються від попередніх та майбутніх своєю інтерактивністю. Так, цього разу половина запитань надійшла від аудиторії, що сиділа перед політиками.

Нагадаємо, попередня зустріч між політиками проходила у форматі шести 15-хвилинних тематичних секцій. За такою ж схемою будуть проходити треті й останні дебати між кандидатами.

Версію з перекладом можна переглянути нижче:

За даними опитування CNN/ORC, Клінтон виграла другий тур дебатів. Її підтримали 57% опитаних, республіканця Дональда Трампа – 34%.

Як повідомлялося, попередні дебати між Клінтон і Трампом побили 36-річний рекорд за кількістю глядачів.

Попередній матеріал
Ситуація в АТО: найгарячіше на Маріупольському напрямку, відпрацювала артилерія 122 мм
Наступний матеріал
Клімкін: Україна вивчає питання про вихід з СНД

Перемога Клінтон та сопіння Трампа: результати перших президентських теледебатів у США

Республіканська партія США розглядає можливість заміни Трампа на виборах – ЗМІ

Передвиборча кампанія у США: Клінтон випереджає Трампа на 5% – опитування

Дебати між Клінтон і Трампом побили 36-річний рекорд за кількістю глядачів