www.larazon.net

Передвиборча кампанія у США: Клінтон випереджає Трампа на 5% – опитування

  За результатами опитування, Клінтон вдалося прихилити на свій бік значну частину виборців-чоловіків, які планували голосувати за Трампа

  Кандидат у президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон після перших теледебатів зі своїм основним суперником Дональдом Трампом випереджає кандидата від республіканців на 5%. Про це свідчать результати опитування, проведеного компанією CNN/ORC, які оприлюднив телеканал CNN, повідомляє "Європейська правда"

  Результати телефонного опитування показали, що за Клінтон готові проголосувати 47% респондентів, тоді як за Трампа – до 42%. Разом із тим кандидат-лібертаріанець Гері Джонсон має 7% і висуванець партії зелених Джилл Стайн – 2%.

  Результати опитування також засвідчили, що Клінтон вдалося відібрати у Трампа значну частину виборців-чоловіків (на початку вересня у цій групі виборців Трампа випереджав Клінтон на 22%, зараз лише на 5%).
  Також повідомляється про те, що Клінтон здобула підтримку значної частини білих виборців без вищої освіти, які становлять основну групу підтримки Трампа. Розрив у цій групі виборців скоротився з 44 до 21%.
  Опитування проводилося з 28 вересня по 2 жовтня, було опитано 1335 зареєстрованих виборців. Статистична похибка опитування становить 2,5%.

  Раніше повідомлялося, що за результатами опитування Reuters/Ipsos, кандидат від Демократичної партії Гілларі Клінтон випереджає свого опонента від республіканців Дональда Трампа на 5 процентних пунктів.

  Як повідомляв 5.ua, дебати між Клінтон і Трампом побили 36-річний рекорд за кількістю глядачів.

  Попередній матеріал
  "ЗА ЧАЙ.COM": колись дипломат, а тепер шоумен – Дмитро Чекалкін в ефірі "5 каналу"
  Наступний матеріал
  Найсильніший ураган десятиліття "Метью" ударив по Гаїті

  Експерт: Клінтон на посаді президента США буде більш прогнозованою ніж Трамп

  Екс-депутат Держдуми: Клінтон більше кремлівський кандидат, ніж Трамп

  Перемога Клінтон та сопіння Трампа: результати перших президентських теледебатів у США

  Обмін шпильками: у США відбулись перші теледебати між Трампом та Клінтон

  Порошенко в Нью-Йорку зустрівся із Гілларі Клінтон

  5 канал - трансляція наживо