5 канал

Експерт: Клінтон на посаді президента США буде більш прогнозованою ніж Трамп

Гіларі Клінтон на посаді Президента США буде більш прогнозованою, ніж Дональд Трамп

Про таке в ефірі "5 каналу" у програмі "Час. Підсумки дня" заявив голова правління Центру соціологічних і політичних досліджень "Соціовимір" Сергій Таран.

"Напевне ще не було в історії Сполучених Штатів таких двох різних кандидатів, які так багато різного означали для Сполучених Штатів і для світу. Мені здається, що Клінтон набагато прогнозованіша, її політика буде приблизно як політика Обами, тільки трохи радикальніша. Тому що вона дозволяла собі висловлювання щодо Росії і Путіна такі, які Обама собі не дозволяв. Тут її легко прогнозувати і вона сама прогнозована, враховуючи ту історію, яку вона має у політиці, вона прогнозована і для самих американців. Що стосується Трампа, я не вважаю його проросійським кандидатом, але я його не вважаю і проукраїнським кандидатом. Є така категорія політиків, дії яких прогнозувати неможливо", – заявив Таран.

Нагадаємо, депутат Держдуми РФ (2007-2016) Ілля Пономарьов в ефірі "5 каналу" заявив, що взаємини Російської Федерації з сім'єю Клінтон має велику і довгу історію.

Попередній матеріал
У Росії під час випробувань вибухнула ракета
Наступний матеріал
На Одещині чоловік кинув гранату з п'ятого поверху
Теги:
Loading...

США розглядають введення санкцій проти Росії через Сирію

Екс-депутат Держдуми: Клінтон більше кремлівський кандидат, ніж Трамп