Офіційний сайт Президента України

Президент Литви Даля Грибаускайте відвідає Україну у грудні

  У рамках візиту відбудеться Другий українсько-литовський економічний форум та урочисте відкриття Литовського скверу в Києві

  У понеділок, 12 грудня 2016 року Президент Литовської Республіки Даля Грибаускайте здійснить візит до України з метою взяти участь у Дев'ятому засіданні Ради Президентів України та Литви, повідомляє прес-служба глави України.

  "Заплановано проведення окремих переговорів глав двох держав та засідання Ради Президентів у розширеному складі. За результатами заходу планується підписання низки двосторонніх документів", – йдеться у повідомленні.

  Крім того, у рамках візиту Грибаускайте відбудеться Другий українсько-литовський економічний форум та урочисте відкриття Литовського скверу у місті Києві.

  Нагадаємо, про зимовий візит Грибаускайте до України стало відомо ще під час відвідування заступником глави АП Костянтином Єлісєєвим Вільнюсу на початку листопада.

  Як повідомляв 5.ua, Даля Грибаускайте неодноразово висловлювалася на підтримку України та критикувала Росію за її агресію.

  Попередній матеріал
  У Києві знайшли квартиру зі "скарбами Азарова": в поліції розповіли невідомі подробиці
  Наступний матеріал
  Смоленська катастрофа: під час ексгумації слідство виявило підміну тіл

  "Ви не впізнаєте шпигуна так просто": у Литві показують відеоролики з історіями людей, яких завербували російські спецслужби

  Литва збирається надати Україні фінансову допомогу в реалізації "зелених" проектів

  У грудні до України приїде президент Литви Даля Грибаускайте