5 канал

У Києві знайшли квартиру зі "скарбами Азарова": в поліції розповіли невідомі подробиці

Куди підуть речі екс-прем'єра України, мають вирішити в ГПУ

Квартиру з речами Азарова знайшли випадково. Про таке на брифінгу у Києві заявив т.в.о. голови Нацполіції України Вадим Троян.

Троян також розповів, як вдалося знайти цю квартиру: "До нас весь час приходить інформація про їхні конспіративні квартири, де вони не мешкали, а під підставних людей ховали речі, коли втікали. ... Ми отримали інформаціфю під час відпрацювання розбійного нападу. І нам прийшла агентурна інформація про те, що на цій квартирі під час Революції гідності якісь речі заносились і вже там ніхто не живе. ... Ми отримали інформацію, що, можливо, в цих квартирах злочинці ховають крадені речі. Слідчий пішов до суду, до прокуратури, отримав санкцію на обшук і коли ми вже почали відкривати сумки, то побачили документи, які посвідчують, що це Азаров, і його особисті речі. Ну і ми зрозуміли, що це квартира, в якій Азаров і його посібники ховали цінні речі. Тобто квартиру знайшли випадково". 

За його словами, речі були вилучені у присутності понятих та адвоката власника квартири. Зауважимо, власник квартири проходитиме у справі як свідок. Про таке на брифінгу заявив старший слідчий Шевченківського управління поліції Сергій Баршанський.

Нині речі зберігаються у камері схову. "Ми чекаємо від ГПУ рішення. Якщо вони скажуть передати їм, то передамо їм, якщо ні, то у нас будуть на збереженні згідно з постановою суда", – сказав Троян.

У свою чергу Азаров заявив, що це чергова провокація української влади. 

"Я не вважаю себе винним і не збираюся ні перед ким виправдовуватися. Я ні в кого нічого не вкрав. Жоден суд не визнав мене винним в скоєнні будь-яких злочинів. Навіть сам київський режим за три роки не зумів нічого придумати проти мене", - зазначив екс-прем'єр.

Як повідомляв 5.ua, Київська поліція знайшла квартиру, наповнену "скарбами Азарова"

Попередній матеріал
Президент підписав закон про споживче кредитування
Наступний матеріал
Президент Литви Даля Грибаускайте відвідає Україну у грудні
Loading...

Брифінг щодо виявлення квартири з речами Миколи Азарова – відео

Київська поліція знайшла квартиру, наповнену "скарбами Азарова"

Луценко допустив оголошення підозри Азарову в держзраді

Азарову остаточно відмовили у пенсії

У Мінсоцполітики назвали умову, за якої виплатять пенсії Януковичу та Азарову

Розенко: Рішення Подільського суду дає всі підстави Азарову вимагати від України відновити йому пенсію