5.ua

Шлях до НАТО: заступник Генсекретаря НАТО розповів, що необхідно робити Україні

  Євроатлантичні принципи охоплюють також сфери боротьби з корупцією, просування інклюзивного політичного процесу, демократичних цінностей і верховенства права

  Заступник Генсекретаря НАТО з питань політики та політики безпеки Алехандро Альваргонсалес наголосив на важливості імплементації закону про нацбезпеку і оборону в Україні. Про це він заявив на брифінгу в Києві у четвер, 13 вересня, повідомляє "Укрінформ".

  "Для того, щоб рухатися до членства в НАТО, Україні потрібно реалізувати низку дуже важливих реформ. За чотири роки досягнуто значного прогресу, але попереду все ще залишається дуже багато роботи. Ми радо вітаємо ті досягнення, які сталися, ухвалення закону про нацбезпеку є одним з них. Цей закон є ключовим для впровадження демократичного та цивільного контролю над Збройними силами та Службою безпеки. Зараз дуже важливо впровадити цей закон, щоб реформа стала ефективною", – зазначив Альваргонсалес.

  Він наголосив, що НАТО й надалі готове надавати Україні всю необхідну допомогу. Крім того, заступник Генсека зауважив, що євроатлантичні принципи охоплюють також сфери боротьби з корупцією, просування інклюзивного політичного процесу, демократичних цінностей і верховенства права.

  "Ми закликаємо вас продовжувати реалізовувати цей важливий порядок денний. На наш погляд, це вкрай важливо для майбутнього України", – акцентував Альваргонсалес.

  Як повідомляв 5.UA, в НАТО підтвердили євроатлантичні прагнення України.

  Попередній матеріал
  Кашель, нежить і подразнення слизових оболонок: як впливають на здоров’я хімічні викиди з "Титану"
  Наступний матеріал
  Гримчак: Ситуацію із Маріуполем інспіровано, ймовірно, росіянами або їхніми маріонетками

  В Україні розпочалася 15-та щорічна зустріч Ялтинської європейської стратегії YES

  У Києві відбудеться щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії

  І Президент, і Кабмін, і ВР матимуть свої частини відповідальності щодо впровадження курсу України в НАТО і ЄС – Климпуш-Цинцадзе

  У Білому домі активно розглядають перспективи вступу України до НАТО – Болтон

  Немає нічого в документах, що б заборонило Україні стати членом НАТО хоч завтра – Пристайко

  Віктор Ющенко у програмі "Кендзьор" на "5 каналі"