5 канал

Гримчак: Ситуацію із Маріуполем інспіровано, ймовірно, росіянами або їхніми маріонетками

  Гримчак зазначив, що на маріупольському напрямку достатньо українських військовиків і резервів, є все, щоб відбити будь-яку провокацію

  Ситуацію довкола Маріуполя було кимось спеціально інспіровано, аби створити напругу напередодні виборів. Ймовірно, йдеться про "росіян чи їхніх маріонеток". Таку думку на "112 Україна" висловив заступник голови Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юрій Гримчак.

  "За моїми відчуттями, останнім часом в інформаційному просторі справді відбувається певне нагнітання ситуації, причому не так давно. І ось, у Кабінеті Міністрів зареєстрували подання на звільнення міністра екології та довкілля Остапа Семерака, причому саме у зв'язку з нібито поганою екологічною ситуацією в Маріуполі. А Семерак, до речі, один із небагатьох міністрів екології, які були в Україні, хто реально і дуже серйозно підходить до питання екологічної безпеки країни. І що, тільки через те, що міністра звільнять, наступного дня покращиться екологічна обстановка? Є стійке відчуття, що ситуацію довкола Маріуполя кимось спеціально інспіровано, щоб створити напругу напередодні виборів. Зовнішніми або внутрішніми силами? Можу припускати і перше, і друге. Якщо це зовнішня сила, то найімовірніше, це росіяни або їхні маріонетки", – зазначив він.

  "Що стосується наступу на маріупольському напрямку і бойових дій, ситуація протягом останнього часу періодично загострюється. Саме на маріупольському напрямку має місце такий собі тиск, оскільки фронтова лінія проходить неподалік від міста і це дає можливість здійснювати тиск на населення. Мовляв, "ми завтра знову прийдемо" і таке інше. Але я можу запевнити, що на цьому напрямку достатньо українських військовиків і резервів, є все, щоб відбити будь-яку провокацію", – резюмував Гримчак.

  Попередній матеріал
  Шлях до НАТО: заступник Генсекретаря НАТО розповів, що необхідно робити Україні
  Наступний матеріал
  Під прикриттям "навчань": РФ перекидає до кордону з Україною війська
  Теги: