У Білому домі активно розглядають перспективи вступу України до НАТО – Болтон

Україна демонструє прогрес, але їй ще треба досягнути більше, сказав радник Трампа

Радник президента США з національної безпеки Джон Болтон наголошує, що в Адміністрації президента Дональда Трампа активно розглядають євроатлантичні перспективи України. Про це він сказав на брифінгу у Києві після зустрічі з президентом України Петром Порошенком, повідомляє "5 канал".

Які перспективи України на шлях до вступу в НАТО тут Джон Болтон згадав, що ще з 2008 року в адміністрації Джорджа Буша США підтримували Україну в цьому питанні.

Болтон сказав: "НАТО спостерігає за Україною вже певний час. Адміністрація Буша ще у 2008 році запропонувала, щоб Україна та інші країни пришвидшено набули членства в НАТО. Але з цим наші європейські колеги, на жаль, не погодилися. Наша адміністрація активно розглядає це питання, виходячи з інтересів України. Низку кроків уже було зроблено, але багато залежить від України, як і яким чином іона виконає вимоги щодо політичних і військових реформ. Ми бачимо прогрес і це важливо для подальшого партнерства США та України".

 

Джон Болтон також зустрівся з головами парламентських фракцій. Радник Президента США приймав гостей на території резиденції посла Сполучених Штатів в Україні. Зустріч тривала близько години. Про що говорили, "5 каналу" повідомив лідер фракції "Блок Петра Порошенка" Артур Герасимов: "Проговорювалася співпраця з міжнародними партнерами. Всі лідери фракцій підкреслили важливість співпраці з міжнародними партнерами та МВФ. Крім того, проговорювався "Північний потік-2" і обговорювалися питання санкцій. Також інші питання, які стосувалися розвитку держави, обговорювалася реформа децентралізації. Майже всі присутні визнали, що це одна з найуспішніших реформ, ініційованих Президентом". 

Попередній матеріал
"Українська символіка. Герб": історія походження та маловідомі факти – відео
Наступний матеріал
Маленькі пластуни у День народження України розповіли, що для них означає незалежність

Видобуток українського газу може зацікавити США – Болтон

Вперше жінки-воїни та вперше "Слава Україні": чим здивував військовий парад у Києві – ФОТО

Меркель заявила, що Україна і Грузія мають найбільшу європейську перспективу

"Українська символіка. Гімн": подорож до витоків написання державного гімну України – відео

Порошенко розповів, чому не оголошував воєнний стан

Зустріч Президента України та радника президента США з питань націбезпеки Болтоном – відео