Джон Болтон
Джон Болтон 5 канал

Видобуток українського газу може зацікавити США – Болтон

  Болтон здійснив "дуже цікаве обговорення" із Прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом з питань енергоресурсів та ролі України в цій сфері

  Компаніям США, а також іншим іноземним енергетичним компаніям може бути привабливим видобуток природного українського газу. Про це заявив радник президента США з питань національної безпеки Джон Болтон, повідомляє "Укрінформ".

  "Також є ресурси, які виробляться тут в Україні, яка видобуває природній газ в обсягах, наскільки я розумію, достатніх приблизно для задоволення власних побутових потреб України у природному газі. Можливо американські компанії чи інші іноземні енергетичні компанії побачать привабливість у розвідці та видобутку газу тут в Україні", – зазначив Болтон.

  За його повідомленням, він здійснив "дуже цікаве обговорення" із Прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом з питань енергоресурсів та ролі України в цій сфері.

  Болтон також зауважив, що "це питання політики уряду України – шукати альтернативні енергоресурси, щоб не було залежності від Росії".

  Як повідомляв 5.UA, радник президента США з національної безпеки Джон Болтон наголошує, що в Адміністрації президента Дональда Трампа активно розглядають євроатлантичні перспективи України.

  Попередній матеріал
  Україна та її межі очима маленької дівчинки: оригінальне відеопривітання до 27-річниці незалежності України підготувала ДПСУ – відео
  Наступний матеріал
  "Охоплені любов'ю Константинополя": Патріарх Варфоломій привітав українців з Днем Незалежності

  Київ та Вашингтон обговорять основні кроки щодо невтручання РФ у вибори в Україні – Болтон

  Зустріч Президента України та радника президента США з питань націбезпеки Болтоном – відео

  Кравчук розповів, як насправді Україна виходила зі складу СРСР

  Закордонні вояжі: посол розповів, про що говорять українські топові політики із представниками США

  Економічні перспективи: у Німеччині радять Києву створити умови для довгострокового транзиту газу

  Чалий заявив, що відносини із США вперше вийшли на новий рівень – подробиці