У Норвегії виявили "російський слід" на білузі
У Норвегії виявили "російський слід" на білузі theguardian.com

"Російський слід" на... білузі": у Норвегії запідозрили, що російські ВМС тренують морських істот для нападу на кораблі інших держав

Читайте по-русски
Норвезькі морські біологи вважають, що російський флот реалізовує програму з використання підводних ссавців як спецсил

Російські ВМС тренують морських істот для нападу на кораблі інших держав. Таку підозру висловила влада Норвегії після того, як норвезькі рибалки побачили білугу... в упряжі, до якої можна чіпляти відеокамеру або зброю. Про таке пише The Guardian.

До такої думки схиляються, зокрема, біологи з Норвегії, які саме і натрапили на білугу. Це сталося кілька днів тому у Баренцевому морі. Білуга підпливла упритул до норвезьких човнів і намагалася зірвати з них канати та мотузки. Людей не боялася, що свідчило: істота до них звикла. На упряжці рибалки помітили напис "Устаткування Санкт-Петербурга". Підозрюють, що білуга могла втекти зі спеціального центру російських військово-морських сил, де її тренували для нападу. Практика для Росії не є нова. Ще з часів СРСР, зокрема і в Криму, готувалися бойові дельфіни.

Отож норвезькі морські біологи вважають, що російський флот реалізовує програму з використання підводних ссавців як спецсил. 

Попередній матеріал
МЗС України має повідомити громадян РФ про небезпеку перебування на території ОРДЛО – Гримчак
Наступний матеріал
"Дякую, Петре": тисячі львів'ян у центрі міста влаштували зворушливу акцію для Порошенка
Loading...