Львів'яни подякували Петру Порошенку за здобутки, яких досягла Україна за час його роботи на посаді Президента
Львів'яни подякували Петру Порошенку за здобутки, яких досягла Україна за час його роботи на посаді Президента president.gov.ua

"Дякую, Петре": тисячі львів'ян у центрі міста влаштували зворушливу акцію для Порошенка

Читайте по-русски
Містяни виконали гімн України та підтримали Порошенка вигуками: "Молодець", "Дякуємо", "Порошенко"

Львів'яни подякували Петру Порошенку за здобутки, яких досягла Україна за час його роботи на посаді Президента за останні п'ять років. Про таке повідомляє "5 канал".

Тисячі львів'ян, які прийшли подякувати Главі держави, виконали гімн України та підтримали Петра Порошенка вигуками: "Молодець", "Дякуємо", "Порошенко".

Порошенко подякував львів'янам за підтримку його зусиль: "Я дякую львів'янам за потужну підтримку моєї команди, мого курсу на місце України в Європейському Союзі, місце України в НАТО. Курсу на захист української мови, української держави, української армії, української землі і української церкви".

Президент також привітав усіх з Великоднем.

"Сьогодні поливаний понеділок і дощ нам не перешкодив, щоб зібратися і продемонструвати нашу єдність, продемонструвати нашу силу, нашу рішучість, що ми не дозволимо розвернути курс України назад до Радянського Союзу, або до Російської імперії", – сказав Президент.

Попередній матеріал
"Російський слід" на... білузі": у Норвегії запідозрили, що російські ВМС тренують морських істот для нападу на кораблі інших держав
Наступний матеріал
Гаївки, веснянки та обливання водою: як у Пирогові Обливаний понеділок за стародавніми звичаями святкували – відео
Loading...