"Північний потік-2"
"Північний потік-2" UA.News

Росія закінчила будівництво першої гілки "Північного потоку-2" – Путін

Читайте по-русски
"Газпром" готовий заправити трубопровід газом

"Газпром" готовий заповнювати "Північний потік-2" газом. Про це заявив президент Росії Володимир Путін, передає "5 канал".

За його словами, Москва вже закінчила будівництво першої гілки трубопроводу. Для початку поставок палива потрібно 10 днів. 

Другу лінію господар Кремля обіцяє завершити за два місяці. Загалом Росії залишилося прокласти ще 100 кілометрів труб. Путін укотре запевняє: "Північний потік-2" – винятково економічний проєкт. 

"Лінійна робота цілком, включаючи морську ділянку, закінчена. Залишилося – з німецької сторони труба підійшла, з російської – потрібно їх підняти і зварити, все, але прокладка сама завершена", – зазначив Путін.

"Північний потік-2" – російський газопровід, прокладений дном Балтійського моря до країн Європейського Союзу. Москва прокладала його в умовах дії санкцій США. Через них із проєкту вийшли близько 20-ти європейських компаній. Наприкінці травня Вашингтон зняв обмеження з головного оператора потоку та його директора – щоб "не псувати відносини з Німеччиною". Конгресмени й низка сенаторів закликають президента США повернути обмеження та запровадити нові. Цього вимагають і Україна, Польща, країни Балтії та Велика Британія. Переконані: трубопровід загрожує енергетичній безпеці Європи. 

Нагадаємо, голова українського парламенту Дмитро Разумков прокоментував можливість поновлення Сполученими Штатами санкцій проти російського "Північного потоку-2".

Попередній матеріал
РНБО перевірить громадян України, що перебувають під санкціями США – Данілов
Наступний матеріал
Авіасполучення з Білоруссю можуть відновити: в РНБО назвали умови
Loading...

Разумков розповів, чи готові сенатори США до поновлення санкцій проти "Північного потоку-2"

Зеркаль заявила, що Волкер лобіює інтереси "Північного потоку-2"

Негайних санкцій проти "Північного потоку-2" вимагають республіканці в Конгресі США

"Навіть метр недокладеної труби не дасть змогу його запустити" – політичний експерт заявив, що в України є шанс зробити "Північний потік-2" довгобудом

"Північний потік-2" під час президентства Зеленського добудували на 60% і він для зупинки будівництва нічого не зробив – Чорновіл

Українська vs російська, диктатор під боком та останні метри "Північного потоку-2" – Андрій Парубій у ток-шоу "Дійові особи"