Конгрес США
Конгрес США Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США via Facebook

Негайних санкцій проти "Північного потоку-2" вимагають республіканці в Конгресі США

Читайте по-русски
Конгресмени нині кажуть, що такі заяви президента суперечать колишнім пріоритетам та не відповідають позиції країн Центральної і Східної Європи

Негайних санкцій проти "Північного потоку-2" вимагають республіканці в Конгресі. Про це мовиться в офіційному листі-зверненні членів Конгресу США до керівництва Державного департаменту.

Минулого тижня американський президент Джо Байден пояснив, чому Штати не запроваджували санкції проти компанії-оператора російського газопроводу. Зазначив, що не хотів псувати відносини з європейськими партнерами. Адже "Північний потік-2" вже майже завершений і зупинити процес його добудови фактично неможливо.

Конгресмени нині кажуть, що обмеження не вплинули б на відносини між державами. Але такі заяви президента суперечать колишнім пріоритетам та не відповідають позиції країн Центральної і Східної Європи, зокрема України. Саме вони, переконані республіканці, мають найбільше проблем з економікою та безпекою через газогін. 

"Обґрунтування, надане Конгресом про скасування санкцій, вельми проблематичне. Ми вимагаємо, щоби ви негайно усунули ці непродумані винятки та застосували обов'язкові повноваження, ухвалені Конгресом. Ми глибоко занепокоєні, тим що Сполучені Штати можуть піти на такий крок. Завершення будівництва "Північного потоку-2" спричиняє ризик для енергетичної безпеки України та всієї Європи. Суворі й однозначні публічні заяви потрібно поєднувати з такими ж діями. Що довше адміністрація Байдена затягуватиме, то більше посилюватиме зловмисний вплив Путіна в усій Європі", – мовиться у зверненні конгресменів.

Нагадаємо, що Світовий конгрес українців закликав Німеччину ввести мораторій на "Північний потік-2".

Попередній матеріал
Чергові баталії в Раді: як "слуги" зазіхнули на мовний закон, прикриваючись кіноіндустрією
Наступний матеріал
На Дніпропетровщині поліцейський потрапив у гучний скандал через витівки п'яної дружини – подробиці
Loading...

"Навіть метр недокладеної труби не дасть змогу його запустити" – політичний експерт заявив, що в України є шанс зробити "Північний потік-2" довгобудом

"Північний потік-2" під час президентства Зеленського добудували на 60% і він для зупинки будівництва нічого не зробив – Чорновіл

Українська vs російська, диктатор під боком та останні метри "Північного потоку-2" – Андрій Парубій у ток-шоу "Дійові особи"

"Це гра на час": дипломат розповів, коли і за яких умов уведуть в експлуатацію "Північний потік-2"

"Через бездіяльність влади України ризикує опинитися в "енергетичному стійлі" Москви": Порошенко розкритикував добудову "Північного потоку-2"

Світовий конгрес українців закликав Німеччину ввести мораторій на "Північний потік-2"