Брюссель вибух метро twitter.com/Terror_Monitor

Росія скористалась трагедією в Брюсселі, щоб знову заявити - без них тероризм не перемогти

  Усі коментарі офіційних осіб Росії різного рівня сьогодні як під копірку - давайте дружити, інакше усіх наздожене терористична біда

  Трагедією у Брюсселі Росія скористалася, щоби знову заявити - без них тероризм не перемогти. Особливим цинізмом стало нагадування з боку Кремля, що Європу, мовляв, попереджали про серйозну загрозу з боку терористичних угрупувань, а ЄС ніби відмовлявся співпрацювати.

  Усі коментарі офіційних осіб Росії різного рівня сьогодні як під копірку - давайте дружити, інакше усіх наздожене терористична біда. Особливо відзначився голова одного з думських комітетів Олексій Пушков. Він дорікнув НАТО, що поки ті вважають головним ворогом Європи Росію і концентрують військо на східних кордонах, під вікнами штаб-квартири Альянсу орудують терористи. Тож теракт у Брюсселі Москва використала як аргумент, що ЄС має переглянути свої пріоритети і зовнішню політику.

  Нагадаємо, низка терактів сталася у Брюсселі вранці 22 березня. За останніми даними, загинуло 34 людини. Відповідальність за напади на себе взяло терористичне угруповання "Ісламська держава".

  Попередній матеріал
  Населення кількох найбільших європейських країн вважає, що в Україні йде громадянська війна - експерт
  Наступний матеріал
  Турчинов: У кривавого терору на Донбасі, у Туреччині, Парижі і Брюсселі – ті самі режисери
  Loading...