5 канал

Населення кількох найбільших європейських країн вважає, що в Україні йде громадянська війна - експерт

В кожній із країн Європи є свої меркантильні інтереси, тому теракти в Брюсселі особливо не змінять її політики

Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив голова правління Інституту світової політики Віктор Шлінчак.

Відповідаючи на запитання, чи перестане Європа в зв'язку з терактами бути егоїстичною, піклуючись тільки про свої внутрішні інтереси, він сказав про таке:

"Зрозуміло, що не перестане. В кожній із країн Європи є свої меркантильні інтереси. Навіть Брюссель для тої самої Греції - це десь там далеко", - зазначив Шлінчак.

Він зауважив: "Це комплексна проблема. Ми ж не можемо поміняти мізки у 90% населення. Я вам хочу сказати, що ми проводили інститутом світової політики соціологічне дослідження в шести найбільших країнах Європейського Союзу, і згідно з ним, дуже багато респондентів вважають, що в Україні йде громадянська війна. Це питання інформованості простого населення в цих країнах".

Шлінчак також наголосив, якщо на політичному рівні, можливо, є вже велика недовіра до Путіна, то це зовсім не означає, що така недовіра є у простих людей, які голосують за лідерів.

Раніше голова правління Інституту світової політики Віктор Шлінчак в ефірі "5 каналу" заявив, що Росії треба довести, що без неї у світі нічого не відбувається.

Попередній матеріал
Під російським посольством у Києві протестувальники вимагали звільнити Надію Савченко
Наступний матеріал
Росія скористалась трагедією в Брюсселі, щоб знову заявити - без них тероризм не перемогти
Теги:
Loading...

Теракти не змінять політику ЄС - експерт

На теракти у Брюсселі відреагували лідери Європи, США та генсек НАТО

Теракти у Брюсселі вигідні Росії - експерт