5 канал

Росії треба довести, що без неї нічого не відбувається - екперт

Росія скористається ситуацією з терактами у Брюсселі

Можливо, Російська Федерація не причетна до вибухів у Брюсселі, але цю ситуацію вона використає на 100%. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив голова правління Інституту світової політики Віктор Шлінчак.

"Як мінімум вона отримає чергову можливість, що без Росії в цьому житті нічого не відбувається. І зрозуміло, що в день, коли сьогодні прилітають в Росію пан Керрі, міністр закордонних справ Німеччини Штайнмаєр, Росії треба якраз довести, що без неї нічого не буде. Власне цю логіку вони продовжують ще з кінця минулого року, коли були теракти в Парижі", - зазначив він.

За словами експерта, можливо, Російська Федерація не причетна до вибухів у Брюсселі, але цю ситуацію вона використає на 100%.

"Сьогодні мільйони людей задумалися про безпеку. І зрозуміло, що в цьому питанні власне безпека власних громадян в Європейському Союзі стоятиме на першому місці, і питання України, Савченко, санкцій проти Росії відходить в іншу площину і це знову ж таки вигідно Росії", - зауважив Шлінчак.

Він додав: "Можливо, Росія не причетна до цих вибухів, але те, що вона використає і вже використовує цю ситуацію, це 100%".

Нагадаємо, директор Інституту близькосхідних досліджень Ігор Семиволос в ефірі "5 каналу" заявив, що теракти не змінять політику ЄС.

Попередній матеріал
Голова європейської дипломатії заплакала під час заяви про теракт у Брюсселі
Наступний матеріал
"Ла-ла-ла-ла..." – в СБУ незвично відреагували на хамство Кремля
Теги:
Loading...

Голова європейської дипломатії заплакала під час заяви про теракт у Брюсселі

ЗМІ оприлюднили фото підозрюваних у брюссельських терактах

На теракти у Брюсселі відреагували лідери Європи, США та генсек НАТО

Сапери знешкоджують невідомий підозрілий предмет в аеропорту Брюсселя - журналіст

Данія, Швеція, Фінляндія і Нідерланди через вибухи в Брюсселі посилюють заходи безпеки

5 канал - трансляція наживо