rnbo.gov.ua

Турчинов: У кривавого терору на Донбасі, у Туреччині, Парижі і Брюсселі – ті самі режисери

  Сплески терористичних атак – наслідок тієї гібридної війни, яку розпочала Росія

  Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов висловив щирі співчуття родинам загиблих внаслідок терактів у Брюсселі та окреслив причини трагічних подій, передає прес-служба відомства.

  "Лише чотири місяці тому в Європі сталися теракти, що сколихнули увесь світ. І ось сьогодні знову лунають вибухи. Тепер вже у Брюсселі", - зазначив він.

  Турчинов підкреслив: "Невипадково новою мішенню терору було обрано Брюссель, де розміщені офіційні установи ЄС та НАТО. Мета у терористів завжди одна – посіяти паніку, страх, вразливість і незахищеність. Тому єдине, що можна протиставити тероризму – згуртованість, спокій та чіткі адекватні дії"

  Секретар РНБО окреслив стратегічну ситуацію недвозначно: "Сьогодні сплески терористичних атак – наслідок тієї гібридної війни, яку розпочала Росія. У кривавого терору, розв'язаного на Сході нашої країни, та терактів у Туреччині, Парижі і Брюсселі – одні й ті самі режисери. Свідомо знищуючи цивільну інфраструктуру в сирійських містах, Російська Федерація активно стимулювала потужні міграційні потоки, в яких легко маскувати фундаменталістів та терористів. Лише розуміючи загрози і об'єднавшись, ми здатні перемогти міжнародний тероризм та зупинити тих, хто його культивує".

  Сьогодні ж Олександр Турчинов був присутній на проведенні успішних вогневих випробувань нових керованих ракет українського виробництва.

  Попередній матеріал
  Росія скористалась трагедією в Брюсселі, щоб знову заявити - без них тероризм не перемогти
  Наступний матеріал
  "Ісламська держава" погрожує влаштувати світу "чорні дні"
  Теги:
  Loading...

  Росія скористалась трагедією в Брюсселі, щоб знову заявити - без них тероризм не перемогти

  Голова європейської дипломатії заплакала під час заяви про теракт у Брюсселі

  ЗМІ оприлюднили фото підозрюваних у брюссельських терактах

  На теракти у Брюсселі відреагували лідери Європи, США та генсек НАТО