5 канал

Пристрасть та палкі обійми: як проходить фестиваль танго у Буенос-Айресі

Впродовж двох тижнів професійне журі обиратиме найкращу пару Міжнародного фестивалю танго

Фестиваль найпристраснішого танцю у світі – танго – розпочався в Аргентині. Позмагатися за першість до Буенос-Айреса прибули десятки пар з усього світу. Однак самі учасники впевнені, що перемога у такому конкурсі – не головне, передає "5 канал". 

Щороку до найгарячішої столиці світу з’їжджаються десятки пар з різних країн. Усе заради того, аби покружляти у ритмі пристрасного танцю. Дрес-код – відповідний. Чоловіки у костюмах, жінки у спокусливих сукнях та на підборах.

Оцінює навички танцюристів прискіпливе журі. Впродовж двох тижнів вони обиратимуть найкращу пару Міжнародного фестивалю танго. Однак самі учасники зізнаються, що приїхали сюди не заради призів. Тут головне – емоції та пристрасть.

"Невимовно рада, що я тут. Мені надзвичайно подобається танцювати танго, тож участь у такому конкурсі – справжнє задоволення", – ділиться враженнями учасниця конкурсу Еліз Барбо.

"Це приносить нам найбільші емоції. Навіть важко передати словами. Танго так багато змінило у нашому житті!" – каже учасник конкурсу Роман Карачевцев.

Не приховують свої почуття і учасники старшого віку. Для когось саме танго поєднало їхні долі. "Така пристрасть до танго, тому, що завдяки цьому танцеві я зустріла свого чоловіка. Він прекрасно танцював танго", – пригадує танцівниця з Чилі Марія Сесілія Гольберт.

Головне у цьому танці – вміти передати емоції та всю пристрасть, яка криється всередині, кажуть танцівники.

Міжнародний фестиваль танго проводиться в Аргентині невипадково. Саме тут у ХІХ сторіччі і виник цей різновид танцю, поєднавши у собі іспанські, італійські, африканські мотиви та місцеву культуру Гаучо. Відтоді пристрасний танок не втрачав своєї популярності. А у 2009 Міжурядовий комітет ЮНЕСКО надав йому статус нематеріальної культурної спадщини людства.

Оксана Ткаченко, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Український гімн та патріотичні танці: Як у світі відзначили День вишиванки – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Корчілава про справу Януковича: свідчення Сергеєва розставили всі крапки над "і"
Наступний матеріал
Нові випадки ботулізму: що виявив "рибний рейд" у Харкові
Loading...