Чехія, прапор Чехії
Чехія, прапор Чехії Depositphotos

Понад 60 висланих: із Чехії в РФ вилетіла друга група російських дипломатів

  Читайте по-русски
  Як відомо, Чехія звинуватила РФ в організації вибуху, що стався 16 жовтня 2014 року на складах озброєння, і у зв'язку з цим вислала російських дипломатів

  Усі російські дипломати, які мали покинути Чехію за рішенням чеського уряду, вилетіли до Росії. Про це повідомляє "Європейська правда".

  Читайте також: "Валіза, вокзал, Росія": чому Чехія вигнала кремлівських дипломатів

  "Прагу покинула друга група співробітників посольства РФ, що складається з 60 осіб, включаючи членів їхніх сімей. Вони потрапили під ініційоване чеською стороною скорочення штатів диппредставництв. Колеги вилетіли в Москву о 16:40 (у понеділок, 31 травня, – ред.) за місцевим часом спецбортом льотного загону Росія", – сказав Ніколай Брякін, прес-секретар російського посольства.

  За його словами, на цьому завершився "процес приведення в паритетне співвідношення чисельності посольств РФ у Празі і Чехії в Москві".

  Нагадаємо, раніше, 29 травня, літак з першою групою російських дипломатів вилетів із Чехії в РФ. На його борту були 54 працівники російського посольства в Празі.

  Як повідомляв 5.UA, Чехія звинуватила РФ у організації вибуху, що стався 16 жовтня 2014 року на складах озброєння у східній частині Чехії та призвів до численних руйнувань і загибелі двох місцевих жителів. У зв'язку з цим Прага вислала 18 російських дипломатів, а Росія у відповідь оголосила персонами нон грата 20 співробітників посольства Чехії в Москві. Після цього Чехія заявила, що висилає ще близько 70 співробітників російського посольства.

  Попередній матеріал
  Щоб зупинити старіння населення: у Китаї сім'ям дозволять мати трьох дітей
  Наступний матеріал
  У політв'язня Кремля Олега Приxодька виникли серйозні проблеми зі здоров'ям
  Loading...