Ілюстративне фото
Ілюстративне фото Shutterstock

Літак із понад півсотнею російських дипломатів покинув Чехію

  Читайте по-русски
  До кінця місяця країну мають покинути 70 дипломатів

  Спеціальний російський літак вилетів з третього терміналу празького аеропорту, перевозячи в Росію деяких дипломатів та співробітників російського посольства, висланого з Чехії. Про це повідомляє видання Ceske Noviny.

  Зазначається, що на облавку урядового російського судна – 54 дипломатів та працівників амбасади. Усього ж до кінця місяця Прагу мають покинути 70 співробітників російського посольства. Решту Москва забере 31 травня. На двері російським дипломатам Чехія вказала після того, як стало відомо: Кремль причетний до вибухів на військових складах у 2014 році. Там зберігалася зброя, ймовірно призначена для України. Розслідувачі з'ясували, що до диверсії причетні щонайменше шестеро працівників ГРУ. Деякі з них працювали під дипломатичним прикриттям. Після цього Прага оголосила персонами нон-ґрата 18 працівників російського посольства. Москва у відповідь вислала 20 чеських диппрацівників, що заблокувало роботу амбасади. Тоді Чехія видворила ще 70 російських представників.

  Читайте також: "Валіза, вокзал, Росія": чому Чехія вигнала кремлівських дипломатів

  Попередній матеріал
  У Вʼєтнамі виявили новий гібридний вид СOVID-2019
  Наступний матеріал
  Стало відомо, хто може стати новим головним санітарним лікарем
  Loading...

  Скандал з підривом складів у Чехії – 18 причетних дипломатів РФ залишили країну

  Свідома провокація і порушення базових принципів дипломатії – Лубківський про затримання українського консула в Санкт-Петербурзі

  Чехія висилає російських дипломатів, які пов'язані з військовою розвідкою