принцеса Діана
принцеса Діана 5 канал

"Помилки BBC погіршили стан моєї мами": принц Вільям про інтерв'ю принцеси Діани

Читайте по-русски
Брат принцеси звинуватив журналіста в тому, що він шахрайством змусив сестру розповісти одкровення

Згубні стандарти BBC. Відома британська агенція обманом вивідала інтимні подробиці життя принцеси Діани в 1995-му році. Такого висновку дійшли незалежні британські розслідувачі.

Йдеться про сенсаційне інтерв'ю Діани кореспонденту BBC Мартіну Баширу. В ньому вона перше розповіла про подружню зраду принца Чарльза, булімію, депресію і те, якою нещасливою почувається в королівській родині.

Програма стала однією з найрейтинговіших в історії британського телебачення. В день етеру її подивилися близько 20 мільйонів людей. За місяць після виходу інтерв'ю Діана й Чарльз розлучилися.

Брат принцеси звинуватив журналіста в тому, що він шахрайством змусив сестру розповісти одкровення. Зокрема, показав фальшиві виписки банківських рахунків, які буцімто свідчили, що близькі Діани за гроші розказують таблоїдам подробиці її життя. А ще збрехав про нібито змову проти принцеси в королівській родині. Тоді газета BBC виправдала кореспондента.

Втім минулого року розслідування поновилося. Як з'ясувалося, спершу видання не знало про обман, а після викриття покривало журналіста. BBC та кореспондент публічно вибачилися. ЗМІ також особисто перепросило принца Чарльза, а також принців Вільяма та Гаррі – синів Діани.

"Обман, яким вдалося отримати це інтерв'ю, суттєво вплинув на те, що розповіла моя мати. Це інтерв'ю дуже сильно погіршило стосунки між моїми батьками й відтоді завдало болю багатьом іншим людям. Не можу описати, наскільки сумно усвідомлювати, що дії BBC лише посилили страх, параною та ізоляцію, яку відчувала моя мати – я пам'ятаю це з останніх років, проведених з нею. Ці руйнівні помилки підвели не лише мою матір, але й мою сім'ю та всю громадськість", – сказав герцог Кембриджський принц Вільям.

Нагадаємо, 9 квітня чоловік королеви Великої Британії Єлизавети II принц Філіп, герцог Единбурзький відійшов у кращий світ у віці 99 років. 

Попередній матеріал
Російську агресію на українському кордоні обговорили Генсек НАТО та президент Франції
Наступний матеріал
Україна не повинна давати воду у Крим – Казарін у "Гончаренко рулить"
Loading...

У Великій Британії відбулися похорони принца Філіпа: що відомо – включення

Мармелад із гірких апельсинів: як в Іспанії готують особливий десерт для королівської родини

Смерть герцога Філіпа: у Великій Британії оголосили восьмиденну жалобу

Гострий на язик та справжня опора королеви – яким був принц Філіп

Найстаріший чоловік британської королівської родини: 99 років життя принца Філіпа, герцога Единбурзького у фотографіях

Відійшов у вічність чоловік королеви Єлизавети ІІ принц Філіп, герцог Единбурзький