Олена Зеркаль
Олена Зеркаль obozrevatel.com

"Піймай мене, якщо зможеш": Зеркаль розповіла про вплив санкцій на Путіна і його оточення

  Як і США, санкції в різний час ввели ЄС, Японія, Канада, Австралія – фактично весь світ проти Росії, кажуть в МЗС

  Останні рішення США щодо розширення санкцій проти Росії орієнтовані на олігархів з оточення російського президента Володимира Путіна. Про це повідомила заступник міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль в інтерв'ю LIGA.net.

  "Вони чітко окреслили фокусну групу. Це люди з оточення Путіна, російські олігархи, які не тільки самі підпадають під санкції, але і всі, хто має з ними справу. Зрозуміло, що для них це больова точка. Як вона спрацює – ми подивимося", – сказала вона.

  На запитання, чи можуть міжнародні санкції вплинути на рішення Росії піти з Донбасу і Криму, Зеркаль відповіла, що, крім економічного ефекту, вони дають ще й психологічний.

  Заступник голови МЗС також наголосила: "Комбінація цих ефектів створює умови для подальших дій. Як буде поводитися Росія – сказати точно неможливо, вони непередбачувані у своїх діях, дуже добре знають всі прогалини міжнародного права і використовують тактику catch me if you can – піймай мене, якщо зможеш. І ловити потрібно всім світом. Тому санкції вводилися не тільки США, а й ЄС, Японією, Канадою, Австралією. Фактично весь світ проти Росії".

  Вона також додала: "Але не забувайте, що в Російській Федерації зараз – передвиборчий час. Наступного року будуть проходити вибори президента. Це визначає особливості їхньої поведінки".

  Нагадаємо, що 2 серпня, Президент США Дональд Трамп підписав нові санкції проти Росії.

  Попередній матеріал
  "Укрзалізниця" має ресурс і не потребує підвищення тарифів – Гундер
  Наступний матеріал
  Нардепи тричі відмовилися працювати без перерви

  Голлівудський актор закликав Трампа захистити демократію у світі від Путіна – відео

  "Будинки падали на очах": що розповіли очевидці про землетрус у Мексиці

  Грібаускайте: "Захід-2017" свідчить про нездатність Кремля припинити свою ненависть до Заходу

  Генасамблея ООН: президент Литви прирівняла Росію та КНДР