twitter.com

Голлівудський актор закликав Трампа захистити демократію у світі від Путіна – відео

  Фрімен у своєму зверненні також закликав президента США визнати втручання Росії у президентські вибори в 2016 році

  Відомий американський актор, володар премії "Оскар" Морган Фрімен записав відеоролик, в якому закликав президента США захистити демократію у світі і США від Росії. Запис опублікований на сторінці некомерційної неурядової організації "Комітет по розслідуванню Росії" в Twitter.

  Фрімен проголосив: "На нас напали. Ми ведемо війну. Уявіть такий кіносценарій: колишній агент КДБ, розлючений крахом своєї Батьківщини, задумує помсту. Користуючись хаосом, він прокладає собі шлях по кар'єрних сходах у пострадянській Росії і стає президентом. Він встановлює авторитарний режим. А потім націлюється на свого заклятого ворога – Сполучені Штати. І як справжній агент КДБ, яким він є, він таємно використовує кіберзброю для атак на демократії по всьому світу. Використовуючи соціальні медіа для поширення пропаганди і брехливої інформації, він переконує людей у демократичних суспільствах перестати довіряти їх ЗМІ, їх політичним процесам і навіть їх сусідам. І він виграє. Цей шпигун – Володимир Путін. І це не кіносценарій".

  Окрім того, актор у своєму зверненні закликав президента США Дональда Трампа виступити зі зверненням до американців і визнати втручання Росії у президентські вибори в 2016 році. Також він вважає, що Трамп повинен дати слідчим вказівку використовувати всі доступні ресурси для проведення розслідування, щоб з'ясувати, як саме це сталося.

  "Вільний світ розраховує на наше лідерство. Протягом 241 року наша демократія була яскравим прикладом, до чого ми всі можемо прагнути. І ми в боргу перед тими сміливими людьми, які боролися і вмирали, щоб захистити цю велику націю і врятувати демократію. І наше зобов'язання перед майбутнім поколінням – продовжувати боротьбу", – наголосив Фрімен.

  Попередній матеріал
  "Неспростовні докази": Порошенко у Радбезі ООН продемонстрував військові квитки російських загарбників
  Наступний матеріал
  Ховали наркотики у школах: на Київщині затримали банду наркодилерів – відео
  Loading...

  Домініканська газета переплутала Трампа з американським актором-пародистом

  Наші за кордоном: Актриса Іванна Сахно у "Кіно з Яніною Соколовою" розповіла, як стати зіркою Голлівуда – відео

  СБУ заборонила в'їзд до України голлівудському актору