5.ua

Голодомор 1932-33 років: Голлівуд покаже стрічку про геноцид українців

  • Анонс
У програмі "Кіно з Яніною Соколовою" на "5 каналі" розкажуть усе про стрічку, у якій показана трагедія українського народу

Раніше темою геноциду українців у Голлівуді не переймалися. Проте, стався прорив і вже з 23 лютого у прокаті з’явиться перше світове кіно про геноцид нашого народу. Фільм про Голодомор у 1932-33 роках знімали у музеї народної архітектури і побуту під відкритим небом "Пирогово", а інтер’єрні зйомки проходили у Лондоні. 

Масштабна картина про український Голодомор створена міжнародною творчою групою. Режисер стрічки — Джордж Менделюк. Продюсер — канадський бізнесмен українського походження Ян-Ігор Ігнатович. Консультантом щодо історичної відповідності часу та подіям, про які йдеться у стрічці, був Орест Субтельний, автор книги "Україна: Історія", професор кафедри історії та політичних наук канадського Йоркського університету.

5.ua

Робоча назва стрічки "Жнива диявола", у центрі сюжету – любовна історія молодих людей Юрія і Наталки, що розгортається на фоні політики знищення українців голодом у 1932-1933 роках.

Досі не існувало англомовного художнього фільму про Голодомор, і пересічні люди в англомовному світі майже нічого не знають про цю трагедію українського народу. "Гіркі жнива" – стрічка, яка дозволить західним глядачам відчути український дух, силу та мужність та дізнатись людські страждання та нездоланність України.

Тож, не пропустіть у суботу, 18 лютого, о 13:10 "Кіно з Яніною Соколовою", де стане відомо все про стрічку, в якій описана велика трагедія українського народу 1932-33 років.

Попередній матеріал
Штрафи для обленерго та пункти обігріву: які антикризові заходи пропонує уряд українцям
Наступний матеріал
Як бойовики українським бійцям "нерви лоскочуть" зенітками та "Утьосом" – репортаж
Loading...

Фільм "Іній": Як Ванеса Параді знялася у стрічці про події на Донбасі – "Кіно з Яніною Соколовою"

Злидні української кіноосвіти: в яких жахах куються канські лауреати – "Кіно з Яніною Соколовою"

"Кіно з Яніною Соколовою": Найкращі українські серіали 2016 року