Ванеса Параді у фільмі 'Іній' про події на Донбасі 5 канал

Фільм "Іній": Як Ванеса Параді знялася у стрічці про події на Донбасі – "Кіно з Яніною Соколовою"

У прокат стрічка вийде 2017 року

Фільм "Іній" – це історія кохання під час війни. Стрічка – це спільний продукт України, Литви і Франції, який знімався в Україні, в зоні АТО. Фільм знято методом "рухомої зйомки". Розповідь про деталі зйомки можна було побачити сьогодні, 11 лютого, у програмі "Кіно з Яніною Соколовою".

Це історія про молодого литовського хлопця, який приїхав на схід України завдяки життєвим перипетіям. Так, цей хлопець перейнявся інформаційним потоком про події на сході України і він вирішує брати участь в місії, яка має привезти туди гуманітарну допомогу. Для нього це стає ідеєю-фікс. Він бере свою дівчину, вантаж і їде. І всі перипетії, які трапляються на його шляху – і є сам фільм.
У фільмі в головних ролях знялися Ванеса Параді, а також польські та британські актори. Режисер – литовець Шарунас Бартас. Параді у фільмі грає одну із журналісток. За рахунок цієї героїні, творці фільму вперше показують погляд збоку, з Парижа, як їм бачаться події в Україні. "І ми бачимо не те, як їм це бачиться, а ми бачимо свій погляд на те, як вони бачать нас. Отаке потрійне відображення... Нам треба зрозуміти, що в Європі ніхто нашими подіями не переймається, тому що вони не розуміють, що в нас", – каже український продюсер фільму Володимир Філіппов. 

Він також сказав, чому Параді погодилася грати у фільми попри ризики. :Вона підтримує Чарунаса (режисера – 5.ua), вони справжні друзі. І це добре, бо для неї це не один із проектів. Тут вона не має великого гонорару. І вона з кожним приїздом все більше розуміє, що у нас відбувається. Уже в Дніпрі вона почала входити в ситуацію", – пояснив він.

За його словами, знімальна група кілька разів потрапляла під обстріл у зоні АТО поблизу лінії розмежування і деякі співробітники навіть поїхали звідти.

У прокат стрічка вийде 2017 року. Як мінімум три європейські країни, крім України, побачать цю картину – Литва, Польща і Франція.

Дивіться повну версію програми:

Як повідомляв 5.UA, у фільмі "Іній" зніматимуться реальні українські військовослужбовці та цивільні.

Попередній матеріал
"Воротар – це півкоманди": У Києві попрощалися із легендарним голкіпером київського "Динамо" Віктором Чановим
Наступний матеріал
Якщо ворог наблизився впритул: Чемпіони Європи та світу навчають бійців АТО карате

Український мультфільм встановлює рекорди у міжнародному прокаті

Документальний фільм про в'язня Кремля: у Києві представили стрічку про журналіста Сущенка

У зоні АТО литовський режисер знімає фільм "Іній" про події на Донбасі