Кібератака
Кібератака xcastlabs.com

Палата представників США ухвалила закон про введення санкцій проти виконавців і замовників кібератак

  Законопроект вимагає, аби президент сформовував списки небезпечних у кіберпросторі діячів, які несуть відповідальність за дії, що становлять загрозу для "національної безпеки, закордонних справ, економічного здоров’я чи фінансової стабільності США"

  Палата представників США ухвалила законопроект стосовно введення санкцій на виконавців та замовників кібератак. Про це заявили у Комітеті Палати представників США із питань закордонних справ, повідомляє "Укрінформ".

  "У вівторок Палата представників ухвалила акт "Про кіберстримування та відповідні заходи", що дозволить реагувати на заохочувані державами кібернетичні дії проти США. Зокрема, підтриманий обома партіями законодавчий акт захищає нашу економіку, вибори та критичну інфраструктуру від заохочуваної державами шкідливої кібернетичної активності, створюючи законодавчі рамки дій зі стримування та реагування на майбутні кібератаки проти США", – зазначено у поширеному прес-релізі.

  Глава Комітету Ед Ройс наголосив, що цей законопроект вимагає, аби президент сформовував списки небезпечних у кіберпросторі діячів, які несуть відповідальність за дії, що становлять загрозу для "національної безпеки, закордонних справ, економічного здоров’я чи фінансової стабільності США"

  "На практиці це оформить давню неофіційну політику США із визначення та висвітлення шкідливих учасників кіберпростору. Більше того, цей законопроект вимагатиме від президента накладати санкції із наявного у нього переліку на усіх небезпечних учасників кіберпростору", – підкреслив Ройс.

  Як повідомляв 5.UA, Росія використовує глобальну мережу для поширення радикальної ідеології, вербування прибічників і фінансування незаконної діяльності, пов'язаної з тероризмом.

  Попередній матеріал
  Петиція на підтримку Сенцова на сайті Білого дому зібрала необхідні 100 тисяч підписів: що це означає
  Наступний матеріал
  Наслідки "хіматаки" у Криму: можливі кислотні дощі

  Відлуння справи Скрипалів: набрали чинності нові санкції США проти Росії

  Через кібервтручання: США розширили антиросійські санкції

  Оголошення економічної війни: Медведєв відреагував на американські санкції

  Стало відомо, хто обійме посаду Джона Маккейна в Сенаті США

  Рада ухвалила закон про подолання інтернет-піратства: що має змінитися

  "Зроблять величезну гуманітарну помилку": Трамп жорстко попередив Путіна стосовно Сирії